Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
digenchev

Колко пари струва комплекта съединител ?

Recommended Posts

Колко горе долу е един съединител ,че днес питах 120 лв. само феродовия на Закс. Тва нещо много ми се виждат или наистина е толкова

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

питай за LUK и ще видиш кое е много :icon_mrgreen:

Не знам само за корсата как са цените на астрата 450лв горе долу ми е LUK комплекта 3-те компонента. Има и Valeo по 200-300лв. Закс ми казаха няколко човека да не слагам и не сложих :icon_rolleyes:

ПС най-добре е комплекта да се смени да не се занимаваш скоро!

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пълен комплект на SACHS е максимум 250лв феродов диск притискател и лагер

Да на 2.0 съединителя струва 450лв , но на 1.4 е доста тънко защото караш нисък клас кола не бегачка

Редактирано от aan_astra

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързата справката :icon_wink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Sachs понеже стана на въпрос пълният комплект излиза точно 22Олв., и като качество е доста по добър от LUK, Valeo и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Благодаря за бързата справката :icon_wink:

с каква скоростна кутия си ?

и колко ти искат за смяната ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
За Sachs понеже стана на въпрос пълният комплект излиза точно 22Олв., и като качество е доста по добър от LUK, Valeo и т.н.

е как става тоя номер, внасят кофти LUK ли? Щото той си е оригиналния - очаква се да е най-добър!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес смених съединител комплект валео много съм доволен от това как се държи колата скача като луда попаднах на супер точен майстор чрез един приятел за да не правя реклама ако някой се интересува нека пише на лична майсторът е в софия смяната с труд ми излезна 250лв рядко се среща точен майстор пича работи с желание и без работно време докато има бачкане бачка

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване