Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
sll

4 вида машинки за ел стъкла

Recommended Posts

някой да знае каква е разликата м/у тези машинки за ел стъкла

имат ли разлика и в инсталацията и в буксите

и лесно ли може да се замени N1 с някой от другите

N1

702200.jpg

N2

702201.jpg

N3

702199.jpg

N4

702198.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За буксите-ясно се вижда,че има разлика и първата е без комфорт-модул.Може да прочетеш темата на колегата: http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php?showtopic=16842

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам с какво ще ти помогне това, но колата ми беше с N2/3/4 (една от трите).

Разпадна се и отидох в морга и поисках машинка за Ел стъкла от Астра Ф. Дадоха ми една, която приличаше (визуално) на моята но нямаше нищо общо...

След което ми дадоха друга, която имаше само 1 разлика - буксата бе на друго място.

Сложихме я и си я ползвам без проблеми и отново имам комфорт модул.

Ако пак ми се наложи - слваям си машинката, отивам с нея в моргата - меря, пробвам и взимам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за пасването не се притеснявам всичките са с 8 зъба на запчатката и захвата е с 4 болта

вапроса е в инсталацията. В лявата врата имам N4 обаче такава за дясна врата няма ,а в дясната имам N1 без комфорт модул. Прочетох темата на колегата ,но там става вапрос само за единия вид.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те притеснява-комфорт модула ли?Слагаш машинка с комфорт,пускаш един постоянен"+" и си готов,а постоянния плюс на комфорта е един дебел червен кабел от буксата за комфорта и като взимаш такава машинка я вземи със буксата за да може да си я вържеш като хората.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи няма значение от вида комфорт модул, само да гледам коя лява коя дясна

Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само гледай механиката да е като за твоята защото има разлика между 2 и 4-ри вратите модели.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване