Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Jelqzkov

Навити да направим партия за препарати?

Recommended Posts

Има ли навити да направим една партия за препарат за гуми от този, който ползват автомивките?

Вариантите на препарати са 3

Расфасофките от 3 до 20 л. Като се разрежда от порядъка на 1:5. Колкото повече вземем толкова по-тънко ще ни излезе.

Лятото бях си купил 3л. като тогава ми струваше около 20 лв.

Ако има навити може да вземем по-голямо количество, което да ни стигне за цялото лято, съответно на по-изгодна цена.

Както казах препаратите са 3 вида ще избера този, който изглежда най-добре и има траен ефект.

Като пари на човек ще гледам да влезем в рамките на 10-тина лв, а ако сме повече, може и по-малко.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, Ти и Добромир сме за сега :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок Кольо и ВалЮ ставаме 5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Данчо даде чудесна идея.

Днес ми демонстрира препарата, който той ползва: MOTOX - Български но действа страхотно и тубичка, която не обърнах внимание но е 300 - 500 мл е с цена 2 лв. Данчо каза, че го ползва над половин година.

Шишенцето изглежда така:

product_603097.jpg

но течността е зелена и на него пише, че е за гуми.

Купил го е от магазина за автоаксесоари на Мария Луиза (доста популярен е) с голямата жълта реклама. Утре смятам да намина и да си купя (надявам се да има).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм много доволен от това само дане завали :Д 2 лв пък го ползвам доста време даже прекалявам със слагането :rotfl:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свързах се със фирмата производител. И ми изпратиха информация за представителите им в Бургас. Така, че на едро може и да ни излзиа още по-тънко.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако представителството е фирма ОЛИМП оод ,да знаеш че имам връзки там :)

Редактирано от privaileg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване