Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
pachoo

Предупреждение за скрит полицейски пост към колегите

Recommended Posts

Та днес след поредния ми "малък" поход към София видях в огледалото за обратно виждане следното... Полицейски автомобил... много приятно скрит в храсти, трънки и глогинки почети от никъде незабелязващ се, но на баирче, което е по-високо от пътя и с наклон към него. беше се паркирала бяла Опел Астра със сини лентички надпис полиция, с двама лентияй вътре и снимаше ли снимаше.... Очаквам снимчица за 110-120км/ч... :angry: Та така или иначе пазете се... Ловчанлии са хванали цаката и вече ни снимат от "въздуха"....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Г. Александрово на един разклон в селото има бяла Астра Г със Сливенски номер. Мисля, че е "фотоапарат" понеже предния и джам беше по-тъмен от моя задния и паркирана така, че да гледа към пътя. Ето и точното място

Редактирано от SiSkOo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре казваш за камерата, ама да беше посочил и местоположението и.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам темата да се преименува и в нея да пишем за всички места на които сме засекли да се крият :col01cop:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш, че го помня точно Здравко... Бях навил около 1000км, но мисля че беше след с. Голец.

Иначе постоете, които аз знам и със сигурност почети винаги има полицаи:

1. По пътя Добрич - Варна - На бензиностанциите (почети всички ги знаят), но последните няколко пъти ги засичам и след центъра на селото паркирани върху тротроара...

2. В Добрич след стоянката на учебните коли... пак паркирани върху тротроара...

3. Варна-Шумен - По магистралата редовно аварийната лента се движи бяла/ червена Астра с ниска скорост, която е пак с камера.

4. Шумен всички го знаят след Шел-а. (както и камерата на шела)

5. Търговище - Камерата си я знаете, разклона за Разград доста често, След ОМВ в посока София, както и на бензиностанциите, В посока Попово в изхода на квартала след дупките :biggrin:

6. Първото село след Попово - цивилна кола с камера....

7. Попово - Околовръстния след ЖП Гарата им, На изхода за града посока Бяла...

8. Бяла на входа от към Попово, няколко пъти в града вътре съм ги засичал, на околовръстния от Русе на километър след ОМВ-то(сива Опел Астра), на изхода на града също посока Търново.

9. Бяла до Плевен... Там са най-разнообразни .... Засичал съм ги на Пейчиново, разклона за Полски Тръмбеж, почети винаги има на една чешмичка с ограничение 60км/ч или на разклона за Павликени километър по надоло (задължително има пост на едно от последните две места) След това е възможно след разклона за Морава... или малко по надоло има ограничение 70 и ляв завой след него се залагат, но дебнат повече за неспиране на знак стоп от разклона за с. Козар белене(рядко имат радар, но не е изключено), След това задължителнно пост на входа в село Българене, на изхода се залага от време на време кола с камера (на Петрол или бензиностанцията преди нея) Ако не е там патрулката често е в с. Обнова. Преди Плевен до селскостопанското летище и след Гривишкия разклон ... Също така там съм чувал и за кола с камера, но колегите ще помогнат....

Дано да съм бил полезен с тази информация...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. В Бургас видях една бяла астра със затъмнен заден прозорец да спира на тротоара след спирката на Химията. Посока центъра също стоят и снимат или около Петрола или около гумаджийното на Мираж.

2. Между спирката на Болницата и МакДрайф също стоят.

3. Шел Колодрума на локалния път.

4. Преди моста на Била посока Трапезица

5. Около разклона за Сарафово

6. Днес видях патрулка да снима спряла на ОМВ-то на изхода на Ветрен посока Айтос.

Повечето от Бургас ги знаят местата, но ги пиша за тези които са от друг град и само преминават.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патрулката до ОМВ на изхода за София е новост. Добре ни я сподели тая информация.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравко за ОМВ–Ветрен става въпрос. И за мен беше доста голяма изненада.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна че тия полицейски камери не са закони и снимките им падат в съда,признават се снимки само от стационарни камери .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патрулка с камера ме е снимала на Пазарджишко шосе, която снимка ми струваше 100лв (с перфектно качество, ама много скъпа). На Пазарджишко шосе (пътя между Пловдив и Пазарджик) стоят почти всеки ден на отбивката за Мало Конаре и на другите места където има ограничение 60. На Мало Конаре много добре се крият в храсталаците, видях ги в последния момент и успях да смъкна малко от скоростта.

В Пловдив КАМЕРИ не в патрулка има на входовете и изходите на града (почти всички), на входа и изхода от Пазарджишко и Карловско шосе и за Асенов град има, за другите не съм сигурен. В града Пловдив камери в патрулки съм засичал много често през деня на Пещерско шосе. Това е което знам за района Пловдив. Около Пловдив по селата и извънградско по некой сляп завой съм засичал само 2 пъти в рамките на година.

В Панагюрище има камери на всеки вход и изход на града, но НЕ са за скорост, ако некой има път на там да не се плаши, но внимавайте в града там полицията е доста люта дето се вика :D

Надявам се да съм помогнал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо още странно за колегите от Варна.... По пътя Добрич-Варна... На разбития участък преди разклона за село Новаково на няколко пъти засичам патрулка... Пазете се там и преди разклона и след разклона.... Ограничението е 60км/ч, а почети всички знаят как се кара нормално по този път да не те ударят от зад :biggrin:

Също така съм ги засичал и между участъка на с. Стожер и гр. Добрич на една отбивка набити в храстите... пак с камера, но последния път спряха джипа пред мен... което значи, че са и с радар...

Още едно странно място е на бул. Девня във Варна преди сфетофара за да се качиш на Аспаруховия мост.... вече няколко пъти ги засичам да се залагат в насрещното... посока жп. Гарата... Патрулката която седи там е Astra H на скоро почнах да я засичам по улиците тук, но всеки знае как се кара по този бул. Девня...

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София, на околовръстното шосе след надлеза Икея в посока Младост/Горубляне се крият точно там където свършва самият надлез и е отбинката надясно за Младост 4. Използват мантинелата за да се скрият и ограничението е 70!!!! Обикновенно седят сутрин, през 2-3 дни ги засичам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По пътя Добрич - Силистра до сега само 1 път съм засичал патрулка и беше с радар. Бяха малко преди крайпътното заведение преди с. Карапелит (посока Силистра) точно на завой, вътре в нивата :loser: , под отбивката.

Отново с радар съм засичал на разклона за с. Сребърна на пътя Силистра - Русе (посока Русе).

С камера застават в с.Зафирово, ограничението е 50, а пътя не минава през селото :moderator: . Колата е тъмно зелена Астра Г комби.

Същата Астра понякога застава на Къмпинга (Антимовското ханче) до Тутракан, там ограничението е 60 и е точно след спускане и завой и колата ще се види в последния момент.

Редовно застава патрулка до бензиностанция Петрол, точно до Тутракан.

След Тутракан, посока Русе съм ги засичал на 3 места. Едното е до комплекс "Роял" малко преди с. Нова черна. Там ограничението е 60.

Второто място е на разклона за с. Цар Самуил, ограничението е 60.

Третото място вече е в Русенска област, на разклона за с. Голямо Враново (бензиностанция Петрол има там). В 90% от случаите са с радар, ограничението е 70.

---------

Някой ако се излъже да пътува в тоя район, да си има 1 наум. :biggrin::)

Редактирано от Т.Георгиев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал колегата pachoo землището на с.Голец.Точно там преди месец и половина два ме снимаха момчетата та изгорях 70лв. защото платих в 14-ет дневен срок иначе 100лв ,за превишена скорост.

Ограничение 90 аз съм минал със 113.

На снимката която са ми пратили има и GPS кординати но нещо май не са вярни или аз нещо бъркам .

EL: 24°38.9670

NL: 43°02.7964

Това са кординатите на камерата ??????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване