Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
TRAQN

Среща на 03.03.2013

Recommended Posts

Здравейте колеги и честит ни празник на всички българи.

Искате ли когато времето на вън позволява да сме на паркинга на бриголаж,много които идват на подземния паркинг знаят при какви условия минава неделната среща(тъмно,ама напълно тъмнина,студ,течение).Единственото,което може да ни спре да сме на бриголажа е ако вали.

Аз съм ЗА днес срещата да мине на паркинга на бриголаж. :2bg: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано е да се местим , а повечето не знаят и ще размием и без това оределите срещи :blush:

Мисля че горното ниво на Пикадили практикер си е добра алтернатива при хубаво време :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Рано е да се местим , а повечето не знаят и ще размием и без това оределите срещи :blush:

Мисля че горното ниво на Пикадили практикер си е добра алтернатива при хубаво време :th_up:

ОК Съгласен с предложението за горното ниво :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази неделя да измислим една среща.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

срещите са редовно всяка неделя на Пикадили -Практикер от 19:30 на горното ниво. При лошо време са на подземния.

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за информацията за мястото на срещите. Виждал съм ви да се събирате на паркинга на мосюбриколаж но отдавна не съм виждал никой там,а за неделя ще съм там за да се запознаем защото все пак съм нов и никого не познавам от форума. Аз ще съм със Астра г бордо металик със регистрация В1729НС.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бриколажа сме през летния период, обикновено след велик ден се местим според климатичните условия :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване