Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравей те на Всички пак. Какво мислите и какви са ви наблюденията за Опел Вектра Б ? Аз съм си харесал този модел искам да си купя такава, но да е дизел мисля да е 2 с верига но кажете вие колкото се може повече интересно ми е за този Вектра за мен най важно е само едно да има климатроник и после кажете кой е най добрия двигател колко горят като цяло предполагам, че подръжката е нормална а не нещо грандиозно :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,много бързо се отказа от Омегите.Всички двигатели на Опел са добри,разходът зависи от километрите и на какъв Опел са монтирани,а поддръжката зависи от годините,километрите и предишния собственик.Колкото по-висок клас е Опелът,толкова по-скъпа е и пиддръжката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо дизел? И защо пишеш с оранжево и големи букви?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Защо дизел? И защо пишеш с оранжево и големи букви?

За кйорави :biggrin: .

дизелите 1.7 е с ремък 2ките всичките са с верига и си заслужава само ако ще се кара на по-дълги разстояния. При дизела частите са по-скъпи. Иначе колата не е лоша вози приятно дтл-а върви прилично кат за дизел. С климатроник трудно се намира. Пиши какво те интересува конкретно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване