Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
ufer

Въпрос за охлаждаща система при Кадет

Recommended Posts

Колеги, и аз имам интересен въпрос относно Кадет ГСИ - 18Е: След отварянето на термостата, респ. големия кръг, променя ли се посоката на движение на антифриза в малкия кръг? Ако някой има някакви схеми по този въпрос, би било чудесно да ги сподели.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз ти отговорих,но в другата тема.Ако трябва пак?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение че си си написал отговора защо питаш. Неслучайно се казва малък и голям кръг. Според теб дали се променя посоката при положение че така да се изразя трасето си е едно и също, само в единия случай го удължаваш?От къде ви изхождат тия гениални инжинерни мисли.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за "гениалните инженерни мисли"! Ако бях сигурен, нямаше да ми дойдат! Просто допуснах, че когато се отвори термостатът, потокът в големия кръг се засилва и по-малкият отвор на гърба на помпата може би не получава цялото предишно налягане, захранващо малкия кръг, повтарям - "може би! Преди време колегата "стеди" ми беше предложил едни дюзи, за което съм му благодарен, макар и да не ги взех. Все пак бих го помолил в бъдеще да се въздържа от подобни коментари, за да се запази добрия тон на форума. Нали това е една от добрите му цели!

Редактирано от ufer

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не се обръща посоката,но спира подгревът на всмукателния колектор(долният маркуч зад термостата).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване