Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
nov1972

среща

Recommended Posts

Здравейте всички колеги от Шумен и региона!Да се срещнем през почивните дни и да си направим сбирка!Предложения за дата,час и място!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех да питам дали няма да има събиране през почивните дни около коледа и нова година (тогава ще се прибирам).

Ако колегите се събират седмично или са замислили да се събират през празниците да драснат, че да знаем преселниците да се появим :biggrin: .

Поздрави!

P.S. Даже като място ми се струва перфрктен паркинга зад читалище "Добри Войников", че не го заключват и близо има заведения ("Юнак" и кръчмата в която се напивам винаги когато съм в Шумен "Шумень" :biggrin: )

Редактирано от diyan_hristev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че някой поне чете този форум!Предложеното място е добро!Дано да има и други желаещи!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 02.01.13 ако сте в кондиция може да се видим.Аз поне ще се постарая да съм там в 18:00 на паркинга на кафе Юнак.

По принцип се познаваме по старите съфорумници от Шумен и много рядко влизаме тук в този форум.Може да пишете и тук https://www.facebook.com/groups/189424294535104/ Дано малко по-малко се увеличи броя на колегите с шуменски опелчета. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване