Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
TRAQN

Неделна зимна среща Варна

Recommended Posts

Колеги миналата седмица се подхвърляше това да сменим мястото на зимни срещи по ред много причини като това,че са спрели тока заради толкова много идиоти които започнаха да идват там.Не знам дали изобщо са от някой форум щото изглеждат на сбирщина олигофрени събрали се да гледат как една кирлива лада се върти в кръг и ги забавлява,а нас това ни дразни(до колкото разбрах от мненията на повечето колеги от форума).Чаках някой да пусне тази седмица някаква тема за да обмислим варианти,защото положението не е добре.Доста хора поне през зимния период ще спрат да идват и ще предпочетат срещата да минава в някое кафе и идеята за опел среща се проваля.

Дайте да обсъдим друго място за зимни срещи,защото Пикадили Практикер явно вече не е нашето място.

Аз нямам намерение като отида там да се чудя първо къде да забия колата между колоните,че някой идиот да не връхлети върху нея,после се чудим къде ние да се скатаем че става адско течение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Положението наистина е тревожно от как няма Пикадили на това място се събират някакви странни автомобилисти. Вариантите са два или си от воюваме мястото - няма да ни е за първи път или се местим. Най лесното е да паркираме колите в ъгъла където винаги сме си били но така че "дрифтърите" да не могат да се упражняват . По предния път с Ясен преместихме колите така че онзи с ладичката нямаше какво да прави и спря. После идваха парламентьори с охранителни униформи и тн. Докато не тръгнахме нямаше изпълнения.

НО има един проблем в близко бъдеще : рано или късно пикадилито ще бъде продадено и новия собственик едва ли ще търпи дори и нас само. Крайно време е да помислим за подходящо място за преместване на сбирката. Ако някой се сеща нещо подходящо да пише , като се събират подходящи предложения ще пуснем анкета и се решава проблема. Бедата е ,че не се сещам нищо подходящо за зимата :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На някое по-празно ниво на Гранда не става ли?

То има празни нива,ама там няма да ни изтърпят най вероятно.Един път ще минем после ще ни научат,ще видят петната от семки,някой ще форсира 2,3 пъти колата и ще ни изгонят.И после???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какви празни места на Гранд мол говорите? Днес си търсих място там точно 30 мин. Според мен не е удачно на никой от моловете. Проблема е, че и аз не се сещам за нещо подобно на сегашното място.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
За какви празни места на Гранд мол говорите? Днес си търсих място там точно 30 мин. Според мен не е удачно на никой от моловете. Проблема е, че и аз не се сещам за нещо подобно на сегашното място.

И аз мисля,че няма да можем да намерим място като сегашното но трябва да опитаме.А днес в мола наистина нямаше места и до коледа и нова година ще бъде така.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Пфое мол как стоят нещата? Там е малко по позабравено вече...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
A Пфое мол как стоят нещата? Там е малко по позабравено вече...

Мина като вариант в обсъждането .

Ако изключим ПЪЛНАТА ДИСЦИПЛИНА ако смятаме да се молим и да не НИ гонят от паркинга, има още едно отрицателно нещо - входа към подземните нива е МЕГА остър и доста от колите на феновете ще издерат коремите там :) Виждал съм как бмв 7-ца без промяна във височината на стойката, опира там на лек диагонал . . . а широк диагонал не може да се направи, заради самите входове.

Някой ако скоро е минавал и влизал там и има други впечатления , да сподели.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мина като вариант в обсъждането .

Ако изключим ПЪЛНАТА ДИСЦИПЛИНА ако смятаме да се молим и да не НИ гонят от паркинга, има още едно отрицателно нещо - входа към подземните нива е МЕГА остър и доста от колите на феновете ще издерат коремите там :) Виждал съм как бмв 7-ца без промяна във височината на стойката, опира там на лек диагонал . . . а широк диагонал не може да се направи, заради самите входове.

Някой ако скоро е минавал и влизал там и има други впечатления , да сподели.

Въпреки че всяка вечер минавам от там не съм се пробвал с Вектрата, която е доста ниска, но лагуната не й отстъпваше като височина и си спомням, че влизше спокойно там, но все пак Астра ГСИ е доста по ниска от тези коли ... Другия вариант е на Паркинга на Кауфланд до МОЛ Варна, но закрития го заключват след 22:00... Което не става, а и този паркинг е открит почети от всякъде, демек няма завет и само ще сме на ветрилника...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване