Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
pachoo

O, Боже....

Recommended Posts

:doh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти извратения вкус има собственика. :no_no_no:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми честно казано не ми харесва колата (лично мнение), а и в тази цена сигурно включва и дворно място :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е отвратителна, обаче по нея са хвърлени много пари и усилия, за да се докара до този вид. :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Астра май ще си остане вечно негова .. докато един ден не я даде за скрап :blink: Някой луд е хвърлил доста пари и след това е разбрал, че се е престарал и че е станал смешен :sad:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и къде е скрит еърбега на шофьора :blink: пише че има предни :unsure: още по-интересно ми е какво ще се случи с тапицерията на таблото ако (не дай си Боже) се отвори пасажерският :blush:

Редактирано от sts1969

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То таблото е боядисано, ще се отвори бег-а.Тази кола само на части, и едни 15 000 може и да и вземе, ако му се чака.Иначе всичко скъпо в нея, чак волана изотта, окачването пневматика, седалките сигурно са с хубава кожа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е като да сложи най-скъпия силиконов бюст на жена си.

Но на гърба, а не като трябва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне според мен са вложени доста пари но испанците имат наистина такъв вкъс ... типично техен стил е колата ... според мен е смешно ! а за парите ... мисля че ше си направих доста по красив автомобил и че да има екстри ...който тази няма :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито цвят,нито визия.За да изглеждаше малкоооо по-добре,цвета на боята трябваше да е ЧЕРЕН.С този жълт цвят прилича на TAXI

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш черния цвят въобще не е подходящ за тунинг!!! - защото се крият формите, но можеше да е нещо по-интересно, също така тея огромни джанти защо са толкова навътре, защо се разминават като форми предната решетка с бронята, като са заостряли бронята, трябваше да я почнат още от решетката, тая кожа изглежда ужасно щита, абе просто грешно вложени пари...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора това е колата на батман.Той през деня карал такси. :biggrin:

По голям ужас не съм виждал от тая кола.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване