Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравейте момчета и момичета! Искам да попитам някой знае ли добър тенекеджия във Варна? Става въпрос за корса с 2 врати! Сгъната е от дясната страна от страни!

Моля ви помогнете ми!!!! Тази кола ми е най - скъпото!!!!! Моля ви!!!! :(:(:(:(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Колега познавам две момчета от Асапрухово. За жалост все не мога да им запомня имената. Но им имам телефона във вкъщи и утре мога дати го дам. На мен ми оправиха шарнирите (знам че не е точно тенекиджийство) но ме насочи познат на когото са му оправяли микробуса преди време (ама баш тенекиджйиство) (бил е намачкан и др. и сега е като нов . Момчетата са много точни.

п.п. Ето и едно линкче от форума

Поздрави Георги.

Редактирано от Georgi_Babev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ми се наложи да използвам тенекиджийски услуги и един мой който е водил мноооого коли ми предложи един във Владиславово.Аз останах много доволен,защото ми направи колата бързо и не и личеше къде беше удряна.Намира се като тръгнеш по пътя между Пикадили и Магнолия посока лозята.Излизаш на едно Т-образно кръстовище,като сервиза му се намира в десния ъгъл на самия завой.Мисля че се казваше Росен,но не съм много сигурен защото аз не съм много по запомняне на имена :).И другото важно нещо е , че работи сравнително евтино.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много! но се сетих че преди няколко години пак ме бяха ударили и ми я направиха перфектно,нищо не си личи, само да намеря координати на човека!!!

Но ти благодаря много!!! :):):):)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване