Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Reference

Предни амортисьори

Recommended Posts

Здравейте, както вече питах няколко пъти за на жена ми Астра-та,дойде време да попитам и за предните амортисьори. С какви амортисьори карате своите Астри? Предлагат ми /мой познат,ползвам отстъпка при него/ ITN и Optimal , а майсторът казва само BILSHTEIN. Дайте някакъв съвет?

Редактирано от Reference

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две ръце за Монро Рефлекс,но на този въпрос ще получиш 100 различни мнения от колегите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай оргинал по взможнос штото те са най здрави или каквто са било старите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам впечатление от Закс - На Пасата изкараха 30 000 и с тях си го продадохме - 72 лв парчето.

Паджерото също е със Закс - 80 лв. 10 - 12 хил си бръмка с тях и си пее - черни пътища, всичко!

На Ладата обаче имахме Монро Рефлекс - с тях и си я продадохме. Возията определено се промени!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен билщайн друго не слагай, Но винаги има но ти препоръчвам също МEYLE, KAYBA, и тогава останалите. Като ценови диапзаон - мейле са най евтини, след това билщайн предполагам ( трябва да проверя) и може би каяба са най скъпи. Другите които колегите казват не са лоши, но съм имал кофти попадения и за това не ги използвам, а това че някой ти предлага ИТН и там какво го написа ще ти кажа недей си купувай нищо от евро07, само ако ниъде другаде го няма, не казвам че всичко е боклук но на 80% нищо не става от тях. А че ще имаш отстъпка че как та те вкарват на безценица а после ти режат главата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи утре ще я карам на сервиз.Купих и амортисьори Билщайн и тампони Ленфьордер. Поне на това се спрях ,като прочетох доста мнения по форумите. Благодаря и за вашите , искам да слагам по-качествени части /ако найстина са такива/ на Опел-а.

Редактирано от Reference

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано си взел газови (B4) и да са от сигурен доставчик!

Имаше една партида преди две години, които бяха с технологични дефекти и/или турски ментета.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами синя кутия ,газови са. Майстора слага само тях ,или поне ги препоръчва. Много мои колеги ходят при него и са доволни.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване