Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Georgi_Babev

Лято, Есен, Зима или нещо по средата ?

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам един важен въпрос какъв сезон се водим вече ? Тоест къде се провеждат сбирките ?

При навремена отзивчивост от ваша страна може да се видим тази неделя (18,11,2012).

Поздрави Георги.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Последната сбирка беше на Бриколажа , но май е време да се преместим. Ще проверя как са нещата на Пикадили практикер че последно имаше ремонти там и ще пиша!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща винаги има :biggrin: въпроса е къде ще бъде , вече е студено и е за подземния на практикер . но все още не съм проверил дали е свободен :blush: утре ще мина със сигурност да проверя :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става супер. Но ако е зает имам идея : Да отидем на подземният на Гранд Мол. Доста е прилично там. А и вече VW ги изгониха ( без лоши чувства) ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приземният на Пикадили-Практикер винаги си е бил зимната схема на срещите, единствената разлика този сезон е, че вече няма Пикадили там.

Не, че е голяма загубата за феновете, но друго си е да удариш 1- 2 парчета пица, сок, кафе, бира, семки, и да се заредиш преди Лукойла с още семки! хаха. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок колеги тогава какво ще правим утре много ми се иска да се видим.

Поздрави Георги.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера минавах от там и все още си е в ремонт. Най-вътрешната част беше заградена, но от единия край имаше място от кудето да се мине, иначе за останалата част няма проблеми.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок какво правим днес тогава ?

Първо съжалявам за второто съобщение НО едит-а нещо не ми се получава.

Като решите къде ще е моля някой да ми кликне или да ми се обади (ако е клик само от глбул)

0895 865 931

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще са срещите, че последно време много пропуснах, а така ми се идваше! А и да мога да помогна на една -2 вектри да дойдат ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме на зимното място :) Подземния на Пикадили практикер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване