Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Въвеждане на код за фабрично аудио

Recommended Posts

CAR400

Press and hold the [ AS ] key and switch on

'SAFE' will display followed by '10 - - - - '

Press preset [ 1 ] repeatedly for the first digit

Press preset [ 2 ] repeatedly for the second digit

Press preset [ 3 ] repeatedly for the third digit

Press preset [ 4 ] repeatedly for the third digit

To save the code press the [ AS ] key to accept

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преди няколко дни закупих като подарък на жена си Opel Corsa Easytronic но имам проблем с радиото защото е кодирано.

За всички модели на blaupunkt и особено на CAR 300 е много лесно но за съжаление моето е Philips CAR 2004 и не мога да го разкодирам. Не ,че касетофона е толкова незаменим като модел но има управление от волана който искам да запазя :)

Серийните номера и модел на касетофона са:

GM020411146662

No: 24432502

Type: CAR2004(E)

90222140475106

00301101146662

WA060110

Благодаря Ви предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Понеже до сега дисплея не ми работеше а без него няма как да видя дали е дошло време за въвеждане на кода.Дисплея от днес е готов причината за неработенето му е била изгорели диоди, но както и да е да минем към въпроса.Как трябва да оставя касетофона включен за известно време няма значение колко часа за да ми изленат чертичките, които показват, че вече може да се въвежда кода, като дам на контакт изписва SAFE 6, а без контакт само включен касетофон изписва само SAFE мисля, че и без да е на контакт става все пак колата немога да е оставя отключена и акумулатора да не пада толкоз бързо.Та точно да задам въпроса само да включа радиото (на дисплея изписва SAFE) и го оставям включено докато се появят 4 чертички ли ?А и някой ако може да ми каже колко време трябва да седи включен касетофона за да изленат чертичките за въвеждане на кода.CAR 300 е автокасетофона.Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги!

Вчера си спретнах някакъв номер с радиото на колата и не мога да го подкарам ... та проблема ми е следния: радиото е car 600 (Philips) със падащия панел, та вчера докато бях в колата и радиото работеше, без да искам докато работеше бутнах копчето за сваляне на панела и той падна и след като го сложих повече не тръгна... пробвах да му въведа кода ( въвеждал съм го и преди знам как става) задържах съответните копчета ... изписука но не ми изкара на дисплея полетата за кода. Сутринта свалих акумулатора и после пак пробвах и не стана .... пробвах още няколко пъти и не стана... при последното опитване вече спря и да писука .. та някои знае ли как да го излекувам или е за сервиз?? ще съм много благодарен ако някои ми даде полезна информация... Благодаря предварително

Редактирано от Mnstyle89

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Моля ви споделете какво се случва когато отидеш на SAFE 7?

В момента се занимавам с моето CD.

Успях да открия кода, но не мога да го подкарам да ми позволи да го изпиша.

Какво да направя?

Виждам че има някакъв waiting period в книжката с упътването, но колко време трябва да се изчака?

Благодаря предварително за споделените съвети!

p.s. наясно съм с начина по който става с бутона "0" и AS, въпросът е че на SAFE 7 не помръдва.

колеги имам подобен проблем -

с радио siemens vdo cdr 500 съм, направих неблагоразумието да въведа 3 пъти продиктуван от жената код = грешен код.

Сега системата ми пише "safe". при натискане на бутон AS надписът става "7 SAFE"

Пробвал съм всичко -

1.изклюване на радио, палене на двигател, задържане на AS и включване на радиото

2.Шофиране 10 мин с изключено радио, след това задържане на AS и включването

3.Шофиране с включено радио, после изключването му, задържане на AS и после вклюване на радиото

НИЩО!

Не ме допуска да въведа код. Имам веариант с сервиз за разкодиране, но ДМЕМ няма ли по-лесен начин?

Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всеки грешен код се увеличава времето за появяване на чертичките,но какъв е смисълът да ти се появят,след като не знаеш кода?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
няма ли по-лесен начин?

За този модел радио siemens vdo cdr 500 не става от сериен номер!!

Така,че ако не знаеш кода остава варианта със разкодирането! :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Благодаря за дадените указания. Обаче на моя дисплей показва "7 SAFE" и не иска да даде въпросното "10----" за въвеждане на кода. Какво трябва да направя? Благодаря предварително!!!

Моля ви споделете какво се случва когато отидеш на SAFE 7?

В момента се занимавам с моето CD.

Успях да открия кода, но не мога да го подкарам да ми позволи да го изпиша.

Какво да направя?

Виждам че има някакъв waiting period в книжката с упътването, но колко време трябва да се изчака?

Благодаря предварително за споделените съвети!

p.s. наясно съм с начина по който става с бутона "0" и AS, въпросът е че на SAFE 7 не помръдва.

Колеги, аз също имах такъв проблем и се борих без да разкодирам 2 седмици, докато разбера ВЕРНИЯТ ПЪТ.

радиото ми е "cd siemens vdo cdr 500".

Разчитах друг да ми продиктува кодът, и нанесох 3 пъти грешен. Системата ми изписа "7 SAVE" и до тук. Пробвах доста варианти, пробвах и продължително изключване на захранването - без резултат. Ето какво подледователност проработи за мен:

1. Включвам радиото - пише само "SAVE" (без да си натискал бутон AS)

2. Поставям ключът на колата и завъртам в положение "контакт"

3. Изключвам радио касетофона.

3. Натиснете AS и задръжте едновременно с това включете радио касетофона,задържте AS (5 секунди). Ако сте въвели 3 и повече пъти грешен код, на екрана си стои надпис "7 SAVE" и нито писука нито ти дава да въведеш нещо -

... още 20 минути. Необходимо да се изчака наказателното време, като колата е на контакт, без да я палиш или изключваш от контакт! След като изтече времето, токава, без да натискаш нищо ти се опявява надпис "CODE ----"

4. Въвеждате вашия код с бутон 1 за първа цифра, бутон 2 за 2ра и тн.

След като го въведете( примерно 3 4 5 6)

5. Задържате AS докато чуете звуков сигнал.

Дебело съм почертал, че за описаният модел, е необходимо да се изчака наказателното време, като колате е в положение КОНТАКТ . Косата ми побеля, мислех че и заплена да е колата и като карам ще стане но... или оставях по 20 мин почивка на радиото, но не!

Дано съм помогнал!

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е и при повече грешки наказателното време може да надмине 10часа.А как намери верния код?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търсих кода навсякъде по книжките на колата и естествено установих че нямам код за радиото. Къде мога да закарам колата да ми разкодират радиото?

Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Благодаря, но не бях пояснил, че става въпрос за София

Ето ти сервиз:

-ТВ СЕРВИЗ „БОНЕЛ“ – „ТВ БОНЕЛ“-ЕООД – БОЙКО БОЖКОВ – УПРАВИТЕЛ boikob@mail.bg tel:(+359 02)9287256 gsm: 0888 491 426 СОФИЯ ж.к. Люлин 8, ул.“Гоце Делчев“№98 http://tvbonel.alle.bg Ремонт на CRT , LCD , PDP телевизионни приемници, DVD , аудио и автоаудио техника, автомобилна електроника.

поне да беше написал модела на радиото,че може и да е възможно да се разминеш и без сервиз!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора от скоро имам Опел Вектра "с блокирано радио! Изпълнил съм оказанията за деблокиране имам два кода на картата започнах от 7safe. И двата кода свалят чсилата с едно на долу сега съм на 1save! Въпроса е дали ще деблокира или съвсем ще загине?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си. Инструкцията ти е отлична. Кодът беше приет от първия път. :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
бул. Граф Игнатиев 173/175.

Здравейте, колеги и аз имам нужда от добър сервиз за разкодиране, защото все попадам на кожодери в форумите и вече се отчаях! :P

Става въпрос за София или наблизо, но при мен проблема, е че имам ново CD + GID дисплей от две различни коли, които искам да ги сложа на моята Corsa D, а нямам кодове за тях, а само за моята :P

П.С: Посочените от колегите сервизи могат ли да извършат такива манипулации?

Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@serpentiny

Имаш Л.С. с телефон на човек който ще ти свърши работа .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде мога да прочета инструкциите за деблокиране? Сложих си VDO CDR 500 и за момент изписа SAFE и после изгасна сега какво следва ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zxraveyte!!!

I az imam problem zas kasetafona.

Kulata mi e Opel Zafira ,kasetafona e Delco Electronics CDR 500

zapalix kolata vkluchix kasetafona natiznax AS i sled pilkaneto na displeya pokaza _ _ _ _ chetiri chertichki,sled tova vavedox natisnax kopcheta 1 i na displeya pokazva ( ili C ne mi e yasno tochno kakvo e,sled tova natiskam kopche 2,3,4,

i sled tova natiskam AS i sled tova nishto ne se poluchi, pokazva 10,sled tova oshte edin pet i pak nishto i pokaza 9,posle 8,i 7-miya opit otnovo nishto,sled tova spryax.

Sluchayno nyakoe da znae gde ima serviz za razkodirvane !!! ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване