Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Въвеждане на код за фабрично аудио

Recommended Posts

Процедурата е следната:

1. Запалете двигателя.

2. Изключете радио касетофона.

3. Натиснете AS и задръжте едновременно с това включете радио касетофона,задържте AS до звуков сигнал, след около 3 сек. се появяват чертите за въвеждане на кода.

4. Въвеждате вашия код с бутон 1 за първа цифра, бутон 2 за 2ра и тн.

След като го въведете( примерно 3 4 5 6)

5. Задържате AS докато чуете звуков сигнал.

Пише също че между опитите времето за разкодиране се увеличава като до 10тия опит е 10мин. Не забравяте че първото натискане на бутона винаги е 0.

Не го мъчете ако не знаете кода, намерете някой, който разбира да ти го разкодира

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотна тема евала аз се убих да търся за на баща ми касетофончето

благодаря краи на търсенето :th_up:

утре ще му го барна :th_up:

че да си слуша музика и в неговata astra

Редактирано от C_18_XEL

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моят касетофон искам да го извадя, но нямам записан никъде кода му. Дали след като го закача отново ще тръгне или ще ми иска код?

Касетофона е Philips CCR600. Свалял съм акумулатора и след това си тръгва без да иска код.

Редактирано от bladegooner

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги, моят касетофон искам да го извадя, но нямам записан никъде кода му. Дали след като го закача отново ще тръгне или ще ми иска код?

Касетофона е Philips CCR600. Свалял съм акумулатора и след това си тръгва без да иска код.

Няма да имаш проблем .. явно е отключен и няма да ти прави проблем.. махай смело!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги, проблема е следния. Имам Филипс ССРТ 700 със грешно вкаран код 4 или 5 пъти. Имам кода разбира се, но се опитах по памет. Последния път ме бави между 15 и 30 мин, не съм засичал, като нямах си и на идея че ще се бави толкова. По книжка го пише първите 2пъти са през 10 сек, а следвашите през 10 мин мисля, а 9-тия път е след 640 мин, а на 10-тия направо в сервиза. Та... някой знае ли след колко време ще ми даде пак да вкарам кода? И Друго, докато е в режим SAFE, през 1 час се включва и сам изключва касетофона и режи в режима SAFE. По принцип, изключването след 1 час си е заводски, но защо ли се включва сам. Дали подсеща? Не е приятно. защото нов акумулатор за 3 дни от зелена лампа стана на черна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме насочи към човек във Варна, който ще ми разкодира philips car 400?

Предварително благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ме насочи към човек във Варна, който ще ми разкодира philips car 400?

Предварително благодаря!

Да ,аз :th_up:

Пиши на Л.С. да се разберем .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви помогнете ми. Моето ЦД е Car 500 направих всичко каквото трябва задържах AS и после бутона за включването и ми излезе 10 _ _ _ _ въведох кода и задържах AS и после ми излезе 9 _ _ _ _ и пак въведох кода и AS и после 8 _ _ _ _ и пак направих същата процедура и после ми изпиза 7 SAFE и заби..нищо повече не става не мога да разбера защо моля ви помогнете ми.....Пробвах после пак същите неща , но просто вече нищо не става...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-вероятно нещо не позволява,затова защо не го извадиш да се рестартира,да остане без ток малко и тогава пробвай пак.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си в кода, това излиза при грешен код.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я какво открих тука click-me.gif някой да го пробва дали върши работа и да пише има доста полезно инфо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С такъв калкулатор най-много да си блокираш радиото и после пак на сервиз.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за дадените указания. Обаче на моя дисплей показва "7 SAFE" и не иска да даде въпросното "10----" за въвеждане на кода. Какво трябва да направя? Благодаря предварително!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да държиш на контакт докато покаже 7---- и да не бъркаш кода :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви споделете какво се случва когато отидеш на SAFE 7?

В момента се занимавам с моето CD.

Успях да открия кода, но не мога да го подкарам да ми позволи да го изпиша.

Какво да направя?

Виждам че има някакъв waiting period в книжката с упътването, но колко време трябва да се изчака?

Благодаря предварително за споделените съвети!

p.s. наясно съм с начина по който става с бутона "0" и AS, въпросът е че на SAFE 7 не помръдва.

Редактирано от dediac

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни си радиото поне за 12 часа от колата и после го сложи отново и пробвай с кода.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Махни си радиото поне за 12 часа от колата и после го сложи отново и пробвай с кода.

Така няма да се ресетне :wink:

Толкова много?

Защо така?

Е ,не чак толкова много .

На SAFE 7 ,времето на чакане е 10 мин.

p.s. наясно съм с начина по който става с бутона "0" и AS, въпросът е че на SAFE 7 не помръдва.

И тук държиш натиснат само AS ,не и "0" :)

И ако пак не успееш ,потърси сервиз да ти го разкодират :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Моля за помощ - кода за радиото е 7906.

Как да избера нулата?! :dontknow: :icon_redface:

Справих сееее, то лесно било, ама трябвало и да се опита, не само да се чете. :rotfl:

Сега пак си имам радиооо! Много съм щастлива! :super:

Редактирано от bobsss

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искама да помоля някой да ми помогне. Опитвам се да си вкарам кода на фабричен автокасетофон на Опел, но единственото което пише е Safe.

Също така искам да попитам възможно ли е сега от това да ми се развали и алармата?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата не е с въздействие на касетофона! За какъв модел касетофон става въпрос и какво не ти е ясно при вкарването на кода?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата е ок. Модела е CDR 500 (Delco)-фабрично, колата е опел вектра. Като задържа AC и запаля и включа касетофона и продължа (през цялото време си държа AC) да си държа AC нищо не става. Пише си само SAFE

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работил ли ти е някога този касетофон? Възможно е панела да не е неговия или да не контактува добре! Извади го и го сложи пак няколко пъти докато точка 3 от първият пост от темата се изпълни! Няма причина да не става, освен ако не работят копчетата коректно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като натиснеш АС бутона чува ли се бибкане (след около 3 сек.) от колоните?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване