Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Jelqzkov

Бушоните - какви и от какви да се пазим

Recommended Posts

Здравей колега извинявам се за не дооточненията за малките светлини на фаровете

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помагай колега че не съм много на ти с тия работи :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,да помагаме,ама какви са тия "малки светлини"?Ако става дума за предните габарити,ако задните светят,значи крушките са изгорели.На халогените бушонът е 12ти,но провери,дали се чува релето(трябва да си на контакт и да са пуснати габаритите).Релето е над бушоните.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните габарити светят но предните с халогените не благодаря ти много за съвета ако не се чува релето какво да правя?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се чува,смени го с някое друго(примерно-за мигачите) и пак пробвай.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега релето цъка като натисна копчето на халогенте остава бушон или крушки ако знаеш къде се намира точно бушона ще съм ти много благодарен че не мога да разбера схемата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,писах ти кой е бушонът-12.Размени релетата,защото може да цъка,но да не дава контакт.Ти каза,че си проверил крушките.

Редактирано от sokol1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде ти е магазина?

Ами тези Tesla си ги имам в магазина :biggrin: и ги продавам от години, досега не е имало никакви проблеми с тях. С китайските, основния проблем е че са тънички и се клатят в гнездата, и така греят и стапят и гнездата. Другия проблем на китайските е, че не се знае дали ще изгорят преди автомобила :confused:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Попово :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
В Попово :)

Имам няколко въпроса:

1. Имаш ли налични повече бройки?

2. Имаш ли от големите предпазители? (като тези в двигателния отсег на Астра Г)

3. Къде в Попово се намира магазина?

4. Събота и неделя работиш ли? Понеже ще имам път към Попово на 27 или 28

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС за да не си правя реклама тук :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз съм виждал в auto plus оригинални бушони...

Мен ми късат главата с 1,20 на брой

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро рових по инсталацията на чистачките и без да искам я закъсих. В резултат на това изгоря бушончето 30 А. Бях прятно изненадан, че над бушоните има гнезда с резервни оригинални големи и малки от всяка стойност. :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно по темата. И аз съм патил от китайски бушони в моя случей пластмасичката им се стапяше когато има проблем, забелязал съм че при китайските това дето трябва да се стопи по средата и да прекъсне веригата е доста по дебело от хубавия бушон при който пластинката е малко по-тънка. Сега съм се запасил с бушони на Bosch които си ги купувам от сигурен източник, и съм по спокоен сега като махнах китайските евтини и на тяхно място съм сложил нещо хубаво, 1 лв. са на брой но си струват паричките заради безопасноста..

П.С/ Willy това за от Автоморгите и аз ще го пробвам, поне се знаят че са оригинални...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом и огледалата подгряват-значи е включено от кпчето за парното,опитай дали не еиздърпано :doh: когато е издърпано е включен нагревателя на 5та врата и страничните огледала,бутнато навътре означава изключено.

Редактирано от pop3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата за бушоните - купувам си само оригинални на Бош от Киров те са не-прозрачни,карам си другата кола с такива вече четири пет години и нямам ядове по спомен са около 40-80ст за брой поздрави на всички

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да имат в наличност в съответния магазин!

Преди месец търсих 10A и в два магазина при нас липсваше тази стойност.

Добре, че намерих къде съм "скрил" от себе си оригинални резервни.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам питане ако може да ми кажете кои е бушона за плафона имам колата едва от седмица !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, а някой да знае на кой пин на ЕКУ-то се свързва датчика за скорост, тъй нар. VSS. Оpel astra f 1.6 16v x16xel, 1995. В аутодатата го има, но аз я нямам. Благодаря предварително. Може би ще пробвам по цвета на кабела, ако никой не каже нищо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за неудобството но ел. стъклата ми отказаха и просто няма оправяне където и да отида някакъв съвет от някого

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове