Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Бял списък

Recommended Posts

Нека направим списък на сервизи и магазините от които сте доволни!

- качествени и оригинални части

- от обслужване

- цени и отстъпки

За да не се лутаме и чудим от кой магазин да си вземем масло ..ремъци, гуми или къде да ни ги сменят - смятам че тази тема ще е по полезна ако имаме представа за качествена и съвестна работа на майстори и магазини, от колкото да имаме тема в която ги "плюят"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо Мантата

Това е човек който разбира може и поправя автомобили .

Разбира от доста марки !  А от Опел доста самия има можеби  8-10 Опел Манти 1бр-всекидневна и 1 бр -Подготвена Рали Манта и другите са на части но в всеки момент щом реши ги събира.

1.Всякакъв ремонт на Двигател .

2.Ходова част

3.Електро

4.Тунинг ( не на последно място ) но Професионален .

5.Всякакъв вид обслужване на колата-Ремъци накладки водни помпи масло !

Намира се в Студенски град има собствен сервис.Работи с хубави части -можеш да си ги докараш и ти или той да ти ги търси .

Работи качествено отговорно и  професионално .

Цени -нормални

Проявява корекност и точност .

Който има даден проблем и реши да ползва услугите да ми пише ЛС и ще му дам тел да се свърже.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във Варна съм много доволен от Жоро до езерния път е сервиза кат се пуснеш от метро минаваш кръговото и така докато стигнеш езерния. Там на кръстовището бяло хале е има база за метали и морга до него. Пише прегледи, ремонт .... willy ми го препоръча и от тогава само там, цените са разумни и си върши работата.

Мотор, скоростна, ходова част, хидравлики, тенекии понякога това са му специалностите май.

Гуми - срещу Лучано малката гумаджийница до ХЕИ търсите Найден!

Магазин части, до ВиК магазина винаги най-добри оферти, пичовете повечето са с опели и знаят какво да продават. Едно малко магазинче има до Пикадили Чаталджа до градинката между едно фотостудио и магазин за рибарски истории е. Ангел се казва човека и намира всичко за всеки. Магазина е Вартбург и Трабант също.

ПС смяна спирачна течност - Каргоекспрес. Струваше малко и ставаше супер бързо понеже имат машина която го прави без обезвъздушаване и с оригиналната течност... пушка става. Ползвам ги и за климатика.

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза се намира във Врна срещу обращалото на 13-ката. Мого добре работят момчетата и цените са нормални, също разполагат и със богата гама акумолатори

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марин 0889603207 Аларми, Електро. София

Пича е много точен и бърз. Идва на място, работи си тихичко и бързо. Сложи ми аларма и съм доволен от него, а на един приятел оправи ел.седалките за нула време.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
във Варна

Магазин части, до ВиК магазина винаги най-добри оферти, пичовете повечето са с опели и знаят какво да продават.

Едното момче от там се отдел и си отвори собствен магазин и досега няма недоволен от неговите части и обслужване клиент ! Обръща специално внимание на всеки детайл и към всеки клиент ! И отстъпки прави на редовните си клиенти !

Продава част за почти всички марки автомобили !

Магазина му се намира на улица Патриарх Евтимии като се тръгне от кръстовището на Илия Димитров нагоре към проектанска срещу магазин " БАШ МАЙСТОРА" !

011109858.jpg

Редактирано от panter

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един + от мен за "ЕМ Комплект 33" специално за сервиза на околовръстното в София. За другите комплекси на фирмата не знам, но този го бива. Действат бързо, за първо ходене там ми дадоха 10% отстъпка и са доста любезни. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N&N MOTORS някой от Вас може да ги знае намираха се над КАТ(СБА-Варна) !!! От Доста време вече са на бул."3-ти Март" над Кауфланд...пресечката точно до бензиностанцията!!! Момчетата работят със качествени части и консумативи...и най-важното разбират от това което вършат...убеден съм че няма недоволни клиенти!

И малко по нагледно:

020926669-big.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де хора. Кажете още някой добър сервиза, където да разбират от Опели в София. Само 2 предложения за цяла София! Толкова ли е зле положението! Споменава се Владо "Мантата" но явно е доста апокрифна работа, защото никой не дава адреси или телефони.

Аз вече съм наплашен човек и не вярвам много. Препоръчаха ми в един магазин сервиз Юве, за който такива неща прочетох след това, че ми побеля косата. Няма черен списък дето да го няма.

Айде, софиянците - по активно в мненията. Съжелявам, че не давам предложение в случая, но просто не знам от къде да тръгна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръки за Бургас, че в нашия форум информацията е от доста време?

Сервиз, който да има стенд за спирачки, реглаж на ходова част, фарове, диагностика на двигател. Разбира се на цени, по-ниски от 48лв./час. :devil-smiley-019:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих добавил сервиза за Симеоновско шосе 36 София, Технопарт ако не се лъжа. Имат безплатен тест на амортесьори, магазин с части и са коректни и си имат гаранция за всичките им части.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автоеладжия: под Комина (Варна),където е единствения дино стенд. Много добре си върши работата,няколко пъти съм ходил при него и мога да кажа,че това май е единствения майстор от който не мога да се оплача! И на ниски цени! Ако не вярвате -проверете сами.

Елкон: Варна, кв.Аспарухово ул.Искър 6.Най -добрите, доколкото знам. Много добре работят.

Бояджия: Аделин - много качествено работи! 0879/480-427 Правих цялостно боядисване ,плюс допълнителни доработки при него.. като си взех колата ,все едно я видях да излиза чисто нова от завода!

Редактирано от Black Calibra

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За работа по ходовата част тук във Варна използвам сервиза на Добчо (след бензиностанция Петрол на ул. Хр. Смирненски отбивката в дясно 200м по надоло...), доволен съм от него работи качествено, не много скъпо и си държи на думата, което е много важно (случвало ми се е колата да ми я кара и в 11 вечерта, но винаги е готова за другия ден)

За реглаж мостове ползвам сервиз Фаворит (на околовръстния) доволен съм от тях още от времето на Жигулата те бяха единствените, които я накараха да "заспи" на пътя....

За гумаджийница ходя на една близо до техникумите на ул. Академик Андрей Сахаров... никога не са ми изправяли джанти без да има нужда работят съвестно и коректно, а след това в колата изчезват всякакви вибрации... Ползвах ги за първи път при Астрата след това Лагуната, служебните коли и сега и Вектрата и за напред тях ще ги ползвам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАСКОВО ОПЕЛ страшни пичове всичко аз opel от а до я всичко ““““““““““ тел 0898739729 :th_up: ;;;; аз съм страшно доволен

Редактирано от nurim

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ансико газ са добри и съм доволен от тях. Бяха н диагностика на едно АГУ и си свършиха работата, мисля пак да ходя, някъде бее из уличките не Павлово. Ето сайта http://nagas.bg/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този до ВиК къде се намира точно? На самия път за Каменар или?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Този до ВиК къде се намира точно? На самия път за Каменар или?

препоръчайте сервиз софия район подуене кв левски

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ремонт на авто ел. инсталации в София - 0878170601 - Стефан, Х. Димитър /моста Чавдар/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване