Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
IVO

BBQ

Recommended Posts

Привет на всички ,тъй като до последно времето го даваха дъждовно за деня , а то не е , няколко опел фена решихме да направим BBQ на Аладжа манастир до Вишката . Въпреки че е в последният момент каня всички да се присъединят . За сега сме nik_ms , Firestorm , IVO , 6emet, Willy,yasmania , gecabmw и Saso . . .

Ако някой има въпроси 0898 575840 - Ивака . . . Надявам се да успеееем да се съберем . . .

До след малко на полянката . . . :wave: :wave: :wave:

Редактирано от IVO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и и набързо организирано се получи перфектно мероприятие. Малко снимки click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вектра на кого е ? :)

028466068.jpg

.. то ясно, че не съм идвал на срещи от 100 години .. но ми стана интересно, че вчера спрях до нея във Varna Mall и ми направи много добро впечатление...

на малко черни коли им отиват тъмни джанти!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
...

на малко черни коли им отиват тъмни джанти!

ЪЪъъъъ :confused: Незнам какво и кое ти е направило впечатление, но джантите на тази черна вектра са си баш сребристо сиви :dontknow: Или инак казано - доста далеч от "тъмни" ... ако бе само снимката да си видял, можех да предположа че така ти изглеждат и да пропусна да коментирам . .но нали си я видял на живо, тъмни ли ти се сториха ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има хубави снимки :)

Например . .. ето една описателна, за назидание на тези които са се чудили да дойдат ли и не са взели правилното решение:

028466064.jpg

Палатка Повер, дори и когато леко преваля си имахме козирки и дъжда с нищо не ни попречи на удоволствието . . .

028466084.jpg

s@so said: MMMMmmmm delicious !!!

028466093.jpg

от обложката на Fifa 2012 :

028466114.jpg

Иии тука Шуууут как ми дойде лилиииии . ..

028466113.jpg

Иии . .. така нататък :):th_up: Опелска схема дето се вика.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прайте яд вие... ако знаех, че сте отишли по-късно и аз щях да се включа и без това цялата неделя откачих у дома .... Ама прочетох темата чак в 14:30 и мислех че сте приключили вече... :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ЪЪъъъъ :confused: Незнам какво и кое ти е направило впечатление, но джантите на тази черна вектра са си баш сребристо сиви :dontknow: Или инак казано - доста далеч от "тъмни" ... ако бе само снимката да си видял, можех да предположа че така ти изглеждат и да пропусна да коментирам . .но нали си я видял на живо, тъмни ли ти се сториха ?

:) На живо я видях! Верно, че на тъмно я видях, но ми се сториха много тъмен сив графит :blush: Иначе решетката ме грабна :) след това изместих поглед към предната броня и след това погледа ми се спря на задното малко прозорче с стикер на Опел клуб :censored: и веднага ми светна лампичка, че това е нашенска клубна вектричка :) толкова нагласена е само на фен! След това хвърлих цялостен поглед на колата и наистина за времето от 7-8 секунди за което огледах колата набързо, че трябваше да се огледа спешно за обувки на първокласника ми на който му свалиха гипса от крака същият ден подходящи за панталона и ризката .. лудница човек :) след обиколки на 2 мола и всичките им етажи и магазини, ми стана малко кеф да видя една добре гледана и фенска колица :respect:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не позвъни? В 14:30 още не бяхме яли тръгнахме си след 17:00 :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ... де да знам ... аз си мислех че привършвате вече пък и докато се натутам да излеза да мина през магазина, да се дотътря до аладжата и щеше да стане 17:00 :wave: Следващия път съм на линия ако котка не ми мине път ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и майсторите на BBQ то :biggrin: Bear Grylls има много още да учи :mhihi:

BTW Искате ли да спретнем на 30.09 едно подобно събитие с повечко присъстващи, повече коли ,повече снимки??

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай пак камък ... :wooow: Заради катастрофата в която загина мой познат трябва да се прибера към родния край.... Ако успея да се прибера неделя сутрин с удовоствие ще се включа към вас, но и все пак душата ми иска да отдаде поне една запалена свещичка на Мирко ...

http://www.dnes.bg/crime/2012/09/16/nova-t...a-raneni.168418

Дано да е на по-добро място ... Добро ДЕТЕ беше!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 30ти май ще пропусна, че ще съм в Сливен за рали-то...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам каква е организацията . . . Ако ще има BBQ дайте час , място , коли , хора . . . .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване