Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
elenovobg

Статично електричество

Recommended Posts

Здравейте, мисля че се нарича статично електричество ако не е така ме поправете, но като карам колата и като спра и тръгна да излизам всеки пат ме хваща ток от врата...на какво се дължи преди го нямаше... а и от 1 2 седмици при първоначално палене малко повече време върти докато запали. Преди палеше от рас. Имат ли връзка двете неща и ако не на какво се дължат. Благодаря предварително. Ще се радвам ако някои помогне.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без малко да си помисля, че го продаваш :) ...

Смени омекотителя или ползвай такъв когато си перете дрехите ... Иначе варианта е да си сложиш антистатик долу под колата :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво говориш бе приятел.... въпроса ми е сериозен.. омекотителя си го ползваи ти

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отговора е сериозен, повярвай ми, просто явно си пропуснал уроците по физика.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХА не сам пропуснал нищо след като има такова в повече значи не дава хубава маса ...p.s. проблема вече е премахнат ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ХАХА не сам пропуснал нищо след като има такова в повече значи не дава хубава маса ...p.s. проблема вече е премахнат ;)

хайде сподели как премахна проблема ??

колегите въобще не се бъзикат ако си бил по изкуствени шорти и си малко нервен шофьор дето се върти като шугав докато кара е нормално да те пере тока. Или ако си си изкуствени калъфки и естествени панталпни или шорти пак е нормално ..

или времето застудя и смени гардероба и спря да те прере тока ???

хаде де сподели за да не ги бие тока и колегите ??

Масата на ел. инсталацията няма нищо общо със статичното електричество в колата ти - ако се губи някъде ще е голям купон с електрониката и ел инсталациата на колата ти !!

Редактирано от Duke_BG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове