Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
h8r

Моля за съвет

Recommended Posts

Колеги днес имах неприятна случка с милицията.

Чудеха се как да ми вземат някой лев.

Искаха да ми спрат буса от движение защото имал ръжда.

Според мен си искаха кинти,но така и не получиха нито лев.

Възможно ли е да ми спрат колата от движение? Не съм запознат с законодателството,а бусчето си го минах преди няколко месеца на преглед в същото състояние. На никой нищо не съм плащал за да си затваря очите и да ме пуска. 50 български левчета валци,светлини всичко както си му е реда.

Ето и няколко снимки.

11092012896.jpg

11092012897.jpg

11092012898.jpg

11092012899.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип щом си минал прегледа не трябва да имаш проблеми но полицаите винаги гледат да се заядат за нещо майката е да не ти пука карай си и толкова :super:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Българ (моето име за държавата ни когато стане въпрос за бюрокрация) има 2 хубави израза:

"Принципно" и "Човека взе парите и каза "Ще видим""

Та "Принципно", според закона колата ти трябва да е абсолютно изправна и това, разбира се, включва и купето.

Принципно, тези ръжди при тест в цивилизована държава ще затруднят преминаването през технически преглед.

До колкото ми е известно няма чак толкова подробна инструкция, която да казва при какво количество ръжда колата трябва да не премине технически преглед.

Принципно, това, че си преминал технически преглед не значи, че колата ти е имунизирана с/у повреди. Дори и да изтъкнеш това като причина е по-вероятно да създадеш проблем на пункт-а, който те е пуснал.

Принципно, полицая не трябва да спира кола от движение ако тя няма дефект, който създава опасност за някого.

Фактически всяко копеле в униформа може да прави каквото си иска с теб. И в конкретния случай нищо не му е коствало да ти лепне стикер-а. И най-тъпото е, че при все всичко има шанс не само морално да сгреши но и според закона да е сгрешил, а съвсем спокойно и тази ръжда може да не е чак такъв сериозен проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нерви вече. Писна ми да ме скубят от всякъде.

Късметлии са,че са милиция иначе :smile3560:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да я замаскираш...защото ако съдя по снимките...с тази ръжда която го е погнала бусчето...в нормална европейска държава нямаш шанс да минеш преглед.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване