Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
fantoms

EGR на X16XEL

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Дойде и моят ред да махна EGRa на колата, но като погледнах как и къде е монтиран започнаха да изникват много въпроси.

Единият болт, който е на по-достъпно място ще го развъртя. Мисля, че торк 10-ка ще свърши работа.

За втория болт, който е предполагам с вътрешен шестостен или пак торк, идея си нямам от къде да бръкна и с какво, за да го развия а и по-трудното вероятно да го завия в последствие.

Точно тук искам да помоля за малко помощ от хора, които са правили това упражнение.

До момента съм махнал едната част на всмукателния колектор и съм разкачил маркучите за бензин, за да осигуря що годе по-добър достъп.

Какво ще ме посъветвате да направя сега?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо да не е удачно? Аз моя съм го затапил и вече съм минал 60 к и нямам проблеми никакви :) Еми ще си чупиш ръцете няма как :) Просто е навряно на най-гадното място :) Аз като го свалях стъпих на мотора и така бърках останах без пръсти ама няма как :) Успех

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване