Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Foz

Навигация за CD500

Recommended Posts

Привет колеги

Миналата седмица видях, че най-накрая е излязла навигация за CD-500

southern-central-europe-gps-map.jpg

И въпреки, че пише Compatibility

Insignia (08/2010 ►08/2011)

Astra J (08/2010 ►08/2011)

Meriva B (08/2010 ►08/2011)

Става на по старите който са преди 8-ми месец като моята, ( поне така твърди дилара им ) проблема е, че картата е непълна главните пътища и големите градове.

Та идеята ми е следната да направим едно групово купуване на диска :) Все пак веднъж сложена навигацията и инсталирана няма нужда от диска.

Идеята е, че след като е непълна не смятам да им плащам напълно. Ако искате да се съберем 10-та човека и след това ще си пращаме диска един на друг.

Аз след като съм от скоро във форума не очаквам да ми се доверите с парите на мен и предпочитам някой админ да ги събере и след това при него да седи диска.

Цената на диска е ? 99.00

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много грешиш. Без диск не тръгва. То ако можеше така, за България щяха да продадат точно един диск... за 99?. Страхотна печалба... :) Аз си купих и го пробвах, не може да се копира /всъщност не чете копирания диск/ и ако го извадиш навигацията спира...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Много грешиш. Без диск не тръгва. То ако можеше така, за България щяха да продадат точно един диск... за 99?. Страхотна печалба... :) Аз си купих и го пробвах, не може да се копира /всъщност не чете копирания диск/ и ако го извадиш навигацията спира...

Ти грешиш :) Качваш си картата за България, ако не се лъжа е една за целия балкански полуостров и не ти трябва диск. Аз в момента съм така нищо, че си имам диск, но предпочитам да ми е свободно DVD-то.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Става на по старите който са преди 8-ми месец като моята, ( поне така твърди дилара им )

Дилъра ти не е прав. Дисковете в различните моделни години не са съвместими. Автомобилите, които са с цифра 9 или буква А в десетия знак от номера на рамата са с един диск, а тези които са с буква В са с друг диск. Диска, който ти даваш не е за твоята кола. То и на сайта на Навтек е написано...

Диск за автомобили години 2009 и 2010 (9 или A)

CD500 MY2009/2010 Eastern Europe v.2012/2013

Диск за автомобили година 2011 (B)

CD500 MY2011 South Central Europe v.2012

Същите дискове могат да се използват и за навигационната система на Chevrolet Cruze. Все още нямам наблюдения какво е покритието. Иначе един диск може да се използва за много автомобили, ако бъде качен в паметта на устройството.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Много грешиш. Без диск не тръгва. То ако можеше така, за България щяха да продадат точно един диск... за 99€. Страхотна печалба... :) Аз си купих и го пробвах, не може да се копира /всъщност не чете копирания диск/ и ако го извадиш навигацията спира...

Колега пробвай да пуснеш навигацията без диск. Мен ме пита дали да ползва информацията от диска или от паметта. И като дам от паметта си тръгва без проблем.

Никъде не съм писал да се копира диска и т.н това ми е ясно и обсъждано вече тук във форума.

Дилъра ти не е прав. Дисковете в различните моделни години не са съвместими. Автомобилите, които са с цифра 9 или буква А в десетия знак от номера на рамата са с един диск, а тези които са с буква В са с друг диск. Диска, който ти даваш не е за твоята кола. То и на сайта на Навтек е написано...

Диск за автомобили години 2009 и 2010 (9 или A)

CD500 MY2009/2010 Eastern Europe v.2012/2013

Диск за автомобили година 2011 (B)

CD500 MY2011 South Central Europe v.2012

Същите дискове могат да се използват и за навигационната система на Chevrolet Cruze. Все още нямам наблюдения какво е покритието. Иначе един диск може да се използва за много автомобили, ако бъде качен в паметта на устройството.

Привет колега, да и аз го видях това. И затова отидох и зададох въпроса.

След няколко дни ми се обадиха от Опел и след разговор с служител на Навтек ми казаха, че става, но е непълна за БГ.

Редактирано от Foz

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване