Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
dandi74

Мнение за дънлоп

Recommended Posts

Здравейте,

Днес си закупих за моята АСТРА Г гуми ДЪНЛОП 195/60 R15 88H FASTRESPONSE.

Моля за мнения,като качество,производител и др.

Благодаря предварително

image.jpg :eusa_pray: :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дънлоп са топ-производител на гуми. ПОлзвал съм зимните им гуми и като качества бяха супер, никакви забележки. Има обаче едно много неприятно нещо. Адски много трябва да ги пазиш от дупки. Хич не са предвидени за нашите пътища. При мен една сериозна дупка доведе до смяната на гумата, никакъв шанс за поправка. Иначе другото би трябвало да са само положителни неща. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам казаното от опел фена :) Аз имам летни Спорт макс ГТ и ХЛ и едното ГТ има балон... закърпен временно, ама без ново няма да мине :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Дънлоп са топ-производител на гуми. ПОлзвал съм зимните им гуми и като качества бяха супер, никакви забележки. Има обаче едно много неприятно нещо. Адски много трябва да ги пазиш от дупки. Хич не са предвидени за нашите пътища. При мен една сериозна дупка доведе до смяната на гумата, никакъв шанс за поправка. Иначе другото би трябвало да са само положителни неща. :th_up:

същото стана и при мене обаче с летните

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване