Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
pachoo

Хоби различно от Опел

Recommended Posts

Здравейте не видях да има деруга такава тема, но ако има нека администраторите да я слеят.

Имате ли други хобита освен Опел? И като аз отварям темата започвам с моето: Акваристика:

027522120.jpg

027522121.jpg

Двата психопата :biggrin:

027522122.jpg

И да се похваля с двата красавеца...

027522124.jpg

027522130.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква красота!!! Мога да ги наблюдавам с часове! Като бях малък и аз бях запален по декоративните рибки, но с течение на времето това увлечение отмина. Колега, направи клипче и го дай тук да се насладим всички.

П.С. И за да не съм офтопик ще кажа, че моето хоби са книгите. Трябва да ги снимам и да ви ги покажа. Обожавам ги и през живота си със сигурност съм прочел един вагон. :wooow: Любими автори са ми Чудомир, Хайтов, Елин Пелин, Йовков, Ремарк, Суворов, Кинг и т.н. Чета главно исторически и мемоаристика.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено съм впечатлен от pachoo изключително красиви животинки.

Освен, че споделям хобито на Здравко много обичам да пътувам и да щраквам по някоя снимчица от красивите моменти. Пазя се от професионална техника, но откачам като хвана апарата я на Явор, я на Ивака :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
да щраквам по някоя снимчица от красивите моменти.

Още на аматьорско ниво, ама от 2 годинки някъде ми е хоби. :blush:

Трички за щастие.. на някой ако са му харесали снимките, може да ми разгледа целия албум.. :)

P1040840.jpg

P1040606.jpg

P1040097.jpg

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1...6140&type=3

Редактирано от Т.Георгиев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врвим като влакче - всички имаме общо хоби, но другото ни също е общо с това на предишния поствал :th_up:

Аз съм голям фен на фотографиите на Т.Георгиев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно клипче със стария скейп :) Но този аквариум мина 1 година от пускането му и трябваше да се рестартира ...

Иначе тук може да погледате малко снимки от фейса ... там са най-многото :)

Аквариум 1ва част

Както и след рестарта.... и night light-a

Аквариум 2ра част

Иначе хобито ми най-вече е това да ги развъждам тези малки красавци, а и другото е скаридките които отглеждам... интересни животинки и забавни :)

Редактирано от pachoo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 литров аквариум? Страшен си! А рибките са прекрасни! Пачо, благодаря ти за красотата, която ни даряваш!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Първо колега страхотен аквариум, останах без думи......................

Иначе моето хоби е риболов, мотоциклетизъм ( ендуро ) :th_up:

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните две снимки, които направих... от онзи ден :) сякаш се специализирам в "close up" фотография... :unsure:

a1b54d0a2c27fed8.jpg

d94b70d951d4c358.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема поумря, но малко да я съживим :) Запознаване на Аквариумните обитатели със Гущера Ганчо :biggrin: Голям смях падна, но хищника си е хищник....

http://vbox7.com/play:528da1b16b

А иначе лапето го имам вече 7ми месец... взех го като бебе (събираше ми се на двата пръста), защото искаха да го изхвърлят , но аз си го взех и вече 7ми месец не ми се дава на никой въпреки че в момента ми дават 200лв за него, а умирам от страх от влечуги....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое хоби са екскурзийките с приятели и аматьорската фотография които малко или много пак са свързани с Опел :biggrin:

ето и примери на ниво начинаещ :)

030920454.jpg

030920455.jpg

030920457.jpg

030920456.jpg

030920458.jpg

А с акваристиката в къщи се занимава татко, има си цели 3 аквариума :biggrin:

Редактирано от Sisko

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май на всички хобито ни е да щракаме...Мен ме зарибиха двама съфорумници:IVO и simbon4o.Ето малко и от мен:

firemike5_1_of_1.jpg

firemike6_1_of_1.jpg

irmscher_1_of_1.jpg

lalet.jpg

peizaj4_1_of_1.jpg

V_Varnenchik_1_of_1.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от тези дето ги влече щракането.Ето малко аматьорски фотки и от мен от миналата седмица из Сливенския балкан

S5030076.jpg

S5030085.jpg

S5030089.jpg

Редактирано от cross

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара тема,но нека се понадя и аз.Гълъби и само гълъби.Ако има някой като мене-да пише.Обмяната на опит не е лошо нещо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето хоби за мое щастие е и моя професия,а именно автоелектрониката, а и долу горе добре се печели.Когато не работя обичам да пътувам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване