Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
andrian andreev

Vectra B x20xev vs Astra F x16xel

Recommended Posts

С колегата ареа51 от 2 години "все" ще се дърпаме и още не сме. Като и двамата сме убедени че другия ще падне. Мнения ?

ПП Саше немаш шанс :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха 1.6 няма шанс . Аз лично преди да сложа валовете 1.6 16V го бия с мнооого :biggrin: оказа се че с него е бил колега който е заснел клип дори как се изстрелвам , тия дни ще ми го прати и ще го пусна :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна съм си казал прогнозите... Важното е да сте у кюпа, както казва Ицо. :biggrin: :biggrin:

П.п. willy, недей подценява масларките. :biggrin::biggrin: Точно на колегата екотека доста понавървява... :blink: Мерцедес ц220, 2.2 цдти автоматик падна от него :blink: Дали area_51 много ги знай работите или шофьора на Мерцедеса беше калпав не знам, ама си е факт. :biggrin:

Андриане, аз чакам, че да снимам! :biggrin:

Редактирано от Т.Георгиев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за същия xel става въпрос 101кс при това пак комби беше в отлично състояние все едно беше спрял :biggrin: ще се види на клипа само да ми го пратят :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още чакаме Андриан да се прибере от Софията, да се замерят.. :biggrin:

А междувременно ето едно клипче на ускорението на 100-те полу-живи, полу-умрели кончета, на Сашо. :biggrin::biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полуживи, полуумрели знаем че вече не са 100 както на Уили не са 136

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване