Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
bili4652

Неделна среща :wave:

Recommended Posts

Здравейте колеги, много отдавна се каня да посетя някоя ваша сбирка но винаги нещо се случва или излизат непредвидени неща. Тази неделя съм решил твърдо да дойда на срещата ви и да се запознаем. Ще има ли присъстващи на 100% от вас, че да знам дали да потеглям към Варна.

Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще има среща. Аз поне ще съм там. Щом си решил заповядай да се запознаем ;)

Часът и мястото са: 19:30 на паркинга между Пикадили Младост и Mr.Bricolage

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:one:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oпааа Там сме :) И миналата седмица имаше фенове от Добрич, мернах им колите на паркинга .

Идвай на срещата без да му мислиш :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За поредна седмица май пак ще скокна до Марната....Стафоооо идвам още на обяд да ти ям от пържолите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли желаещи за по кафенце за преди разсроченото време на срещата? Да дойда малко по раничко и да не се мотам сам из Варна, да речем към 17:00 часа. Да си даде номера или аз да дам моя :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще посетя срещата :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да прескоча, ама вероятно с хеча, че кабриото ми извъртя неприятен номер по никое време

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как вали срещата май ще бъде на подземния паркинг на Пикадили - Практикер :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bili ако вали да..Практикера ни зове :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И аз мисля да прескоча, ама вероятно с хеча, че кабриото ми извъртя неприятен номер по никое време

тъй ще кажеш ти, то и мене не ме кефи да карам на завет тъй, че съм пас :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, като за първа моя среща с вас съм много доволен :th_up: За напред ще гледам да присъствам и на други ваши срещи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
тъй ще кажеш ти, то и мене не ме кефи да карам на завет тъй, че съм пас :biggrin:

Батьо, строши ми се пръта на скоростния лост и не мога да сменям скоростите, направо съм в шах. Ама карай, тия дни ще го сменя

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Приятели, като за първа моя среща с вас съм много доволен :th_up: За напред ще гледам да присъствам и на други ваши срещи.

:wave: Винаги си добре дошъл :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bili дано ти е харесало. Като е по-хубаво времето има доста повече хора и става още по- добре :th_up: Заповядай пак :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще пресъствам отново :biggrin::wave:

Редактирано от bili4652

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване