Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Проблеми с форума

Recommended Posts

К'во толкова му се обяснявате на тоя, той си е негативно настроен от самото начало, щом не му изнася " 'айде из вратата".

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
    IPS Driver Error
    There appears to be an error with the database.
    You can try to refresh the page by clicking here

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
    IPS Driver Error
    There appears to be an error with the database.
    You can try to refresh the page by clicking here

При мен се появява същото понякога :huh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от хостинг фирмата ми казват през ден, че "Работят по отстраняването на проблема" :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес не мога да гласувам за форума.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Днес не мога да гласувам за форума.

Да отстранихме недорузумението с администрацията на БГТОП ..

Вече може да се гласува - на чисто и отново :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам.... За чий чеп не мога да пускам теми в "Двигатели и трансмисия" ????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Има забрана за публикуване на нови теми в този раздел, с цел да се публикуват такива в конкретният раздел по модел и модификация!

За конкретния проблем пишеш просто в раздел астра Ф :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахааа, а конкретния проблем засяга всички опели с малки мотори - корса, астра и вектра... Проблема по-скоро е в скоростната кутия и не мисля, че такава информация засягаща 3 модела има място до "Как да си сложа дунапрен на мястото на филтъра" и "Как да си отрежа бронята за да има халогени?"

Редактирано от Vankoto

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз ли съм толко тъп или просто не виждам полето за ъплоад на Аватар ??

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ,

влез в личните си съобщения и от ляво под личен профил кликни редактиране на аватара и си на необходимата страница от която може да го промениш :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заща не работи BACK-a на форума ? трябва 10 пъти да натисна за да вълне назад, доста е дразнещо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Заща не работи BACK-a на форума ? трябва 10 пъти да натисна за да вълне назад, доста е дразнещо.

Нещо стана с форума или по скоро със някой скрипт който не сработва, но в момента нямам време да се задълбоча и да разгадая къде е проблема.. знам за проблема вече почти 2 седмици от както съм информиран за проблема - ще го отстраня! Три пъти бързо върху BACK става - но както казваш - ДРАЗНЕЩО е!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте първо бих искал да попитам дали само при мен времето е с 1 час на зад и аз не съм направил правилните настройки в профила ми или при всички е така?

Същп така извинявам се ако някой вече е питал и се повтаряме, но не видях да има писано по този въпрос- Възможно ли е от настройките да се направи при изпращане на Л.С. автоматично да се запазва копие в изпратени, а не след като му сложим отметка ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часа на форума нещо го обърках май... трябва да се занимавам по задълбочено от къде идва проблема, защото като рефрешна ми показва веднъж коректен час и после пак след рефреш пак покзва час назад ..

За запазване на личните съобщения които изпращате трябва да слагате отметка защото има лимит на личните и бързо ще ви се напълни кутията ако е по дефоулт напарвена така настройката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате разлика в показанията на часа във форума с реалното време може да го коригирате със следните стъпки!

Щракнете върху линка за да ви насочи към мястото където да направите настройките!

Линк към настройките за коригиране на времето във форума

Поставете отметка на "Автоматично DST коригиране?" след това запишете промените и излезте от форума от линка за Изход горе в ляво.

След като влезете отново трябва всичко да е наред! Ако има нещо неясно или проблем с настройките пишете в темата!

4779758r.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е при вас, но аз имам проблем с форума. Страницата се отваря бързо, но после, ако искам да отворя някоя тема чакам понякога минути. Ползвам Mozilla Firefox 17.01. Това с получи някъде в края на декември и все чаках да се оправи от само себе си, но не стана.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не знам как е при вас, но аз имам проблем с форума. Страницата се отваря бързо, но после, ако искам да отворя някоя тема чакам понякога минути. Ползвам Mozilla Firefox 17.01. Това с получи някъде в края на декември и все чаках да се оправи от само себе си, но не стана.

Ще спра снега :) дано да е от това...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ще спра снега :) дано да е от това...

При мен се оправи и отваря веднага темата. Благодаря за бързата реакция. Дано да е от снега.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вкарайте си Mozila Firefox 14.0.1 без да я обновявате и всичко си работи.аз нямам проблеми.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

уж изпращам съобщения, но в "sent"няма никой...

Отделно мой пост е безследно изчезнал.. може би в опит да се прехвърли към новосъздаден подфорум за Астра К, който също е изчезнал някъде в небетието..

Вижда се кеширано в гуугъл, че на 1ви август е имало такъв подфорум.. но..?

Моля някой модератор да помогне.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте,

уж изпращам съобщения, но в "sent"няма никой...

Отделно мой пост е безследно изчезнал.. може би в опит да се прехвърли към новосъздаден подфорум за Астра К, който също е изчезнал някъде в небетието..

Вижда се кеширано в гуугъл, че на 1ви август е имало такъв подфорум.. но..?

Моля някой модератор да помогне.

:wave:

Привет! Вече всичко е наред!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
... уж изпращам съобщения, но в "sent"няма никой...

И при мен се появи този проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-долу преди да натиснете бутона "Изпращане на съобщение " има една отметка, която трябва да бъде сложена, за да имате копие на съобщението в изпратени.

Настройки

Добавяне на копие от това съобщения в папката 'Изпратени съобщения' (sent items)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове