Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Проблеми с форума

Recommended Posts

Guest d1lar4e7o

Шрифта на форума по-малък ли е или мен така ми се струва :25:

Редактирано от d1lar4e7o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Шрифта на форума по-малък ли е или мен така ми се струва :25:

Пробвай с ctrl и + да го увеличиш. Шрифта не е променян. Комбинацията е валидна и за ИЕ и за Мозила.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d1lar4e7o
Пробвай с ctrl и + да го увеличиш. Шрифта не е променян. Комбинацията е валидна и за ИЕ и за Мозила.

Стана,благодаря ти много :respect:

Редактирано от d1lar4e7o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една молба към админа и модовете. Преди няколко дни имаше тема за крушките на фаровете Осрам Найтбрейкър. Там обсъждахме кои крушки колко струват, колко издържат и колко струват. Търся я вече втори ден с търсачката и не мога да я намеря. Интересното е, че и мненията ми от темата ги няма. Бихте ли ми помогнали да я намеря?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Имам една молба към админа и модовете. Преди няколко дни имаше тема за крушките на фаровете Осрам Найтбрейкър. Там обсъждахме кои крушки колко струват, колко издържат и колко струват. Търся я вече втори ден с търсачката и не мога да я намеря. Интересното е, че и мненията ми от темата ги няма. Бихте ли ми помогнали да я намеря?

Странно, и аз не намирам темата :blink: виждам от логовете на модераторите, че никой не пипал такава тема, нито са я местили нито пък трили .. ще направя сега индексация на базата дано да излезе :wooow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали е проблем или просто аз незнам как да ги ползвам ама не мога да удебеля букви или да ги подчертая или да сменя цвета им тук във форума ? Нали принципно се цъка опцията и начина по който искаш да излезе текста и то ти изкарва някакви кодове в прозореца и след това си пиша изречението ? Или не го правя правилно ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Незнам дали е проблем или просто аз незнам как да ги ползвам ама не мога да удебеля букви или да ги подчертая или да сменя цвета им тук във форума ? Нали принципно се цъка опцията и начина по който искаш да излезе текста и то ти изкарва някакви кодове в прозореца и след това си пиша изречението ? Или не го правя правилно ?

Значи, пишеш си текста маркираш го и след като го маркираш цъкаш от опции за подчертаване, удебеляване или пък избираш цвят

:biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес като вляза в някоя тема и за да се върна примерно към новите мнения,трябва поне 3 пъти да кликна на стрелката за назад.Пробвах в други сайтове и този дразнещ проблем го няма.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
От днес като вляза в някоя тема и за да се върна примерно към новите мнения,трябва поне 3 пъти да кликна на стрелката за назад.Пробвах в други сайтове и този дразнещ проблем го няма.

Да и при мен е така

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest niki_go

Има едно досадно нещо. Когато искам да търся обяви в раздела "Продава" (обикновено влизам само там, сигурно и другаде е така), винаги трябва да влизам в акаунта си, за да ми се отвори страницата, а винаги когато влизам давам "Запомни ме". Явно тази функция не действа. Не може ли да направите без да си влизаме в акаунта, просто да си разглеждаме и да си четем обявите. Или пък да си оправите функкцията със запомнянето.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
... Или пък да си оправите функкцията със запомнянето.

Проблема е при теб, явно имаш забрана за приемане на coockies .. до сега няма оплаквания за това, а и аз самия достъпвам форума и винаги ме логва без проблем!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес нямам този "проблем"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Днес нямам този "проблем"

И при мен изчезна :) .БЛАГОДАРЯ :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От около една седмица при логване във форума Avast antivirus ми сигнализира за вирусна атака.Случвало ли се е и на друг?Или моя Аваст се е побъркал?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пострадах и аз незнам какъв е проблема но се наложи да преинсталирам целия браузър. Използвам Мозила и се получи следното съобщение

1esFW0.jpg

Цъках му там че сайта не е заразен и тнт ама все ме блокираше. :sad-smiley-046:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Beos имам една момба момчетат от севлиево имат проблем немогат да влизат ... Ето и грешката която им исписва можели да я оправиш ?

Впрочем няма смисал да кавам снимка колегата над мен вече я е качил същата :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Днес пострадах и аз незнам какъв е проблема но се наложи да преинсталирам целия браузър. Използвам Мозила и се получи следното съобщение

1esFW0.jpg

и аз имам същият проблем влез в наскройките на мозилата цъкни на сигурност и премахни отметката за предупреждение на атакуващ сайт и всичко ще се оправи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1esFW0.jpg

И аз имам същия проблем с Mozilla...

P.s. Мерси на astra_16v_ оправих си проблемчето :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, някой нарочно или без да иска ни е докладвал чрез антивирусната си или през специална форма, че на сайта има вирус или троян .. и след проверка са ни обявили карантина ..

Вчера и днес след доста четене стигнах до някои изводи, хостинг фирмата която предалага достъп е била ударена от хакери и са имали проблем с версията на Apacha ( уеб сървъра ) няколко други сайтове са били с този същият "Троянски кон" и схемата е, че няма вирус нито в базата данни, нито във файловете на форума .. а чрез "инжектиране" на линк в директори в който правата за писане са разрешени за да може да се качват аватари, кеш и т.н са направили такъв скрипт, който се представя, че е уж във форума и редиректва или поне прави опит да редиректва, за да покаже реклами на Виагра и други подобни реклами - сещате се за какво става въпрос .. :biggrin: Предполагам, че който ползва Опера като браузър ги е видял, защото аз не можех да ги видя с Internet Explorer, Mozilla, Google Chrome .. а с Операта на мобилния ми телефон успях да ги засека ..

В момента работя по въпроса за върщането на стария адрес на форума http://www.opelclub-bg.net/forum/ който в момента е доклаван, понеже хората ни откриват в Google с него адрес.

Ще помоля ако някой забележе нередност, и да му изписва за проблем да пише в темата, за да мога да реагирам по навреме ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..на мен ми изписва че има риск за компа и да ви каже доста време ми трябваше да се престраша да влезна в сайта аз съм с гугъл хром

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да ти изписва, ако се опиташ да влезеш през http://www.opelclub-bg.net/forum/ Този адрес е доклаван .. и след основна проверка за чистота на форума от всякакви възможни злонамерени софтуери го преместих на друг адрес за да може да го ползват всички без притеснение!

Новият адрес както всички сте забелязали в момента е http://www.opelclub-bg.net/newforum/

Ако сега ви изпише нещо, моля да ми кажете!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъ.. аз влизам през репортнатия.. в Буукмаркс, сайта ми седи с черен знак, че е блокиран а не с логото.. Но се отваря. Не съм барал опции на Мозила, нито съм го добавял в изключения и подобни...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове