Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Проблеми с форума

Recommended Posts

Да добавя че само в този форум прави така , всички други дето посещавам нямат такъв проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да добавя че само в този форум прави така , всички други дето посещавам нямат такъв проблем.

и аз да добавя че и при мен е така с други 4 форума нямам такъв проблем

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем го имам и аз...

:OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изчистете си историята на браузъра - кеша .. и няма да имате този проблем! Ако и след това не стане ще направя един ребилд на скина, но тогава от 4 човека ще има 1444 на който да им обяснявам че трябва да си чистят кеша на браузъра :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това направих , пак същата работа. Искам да кажа че има подобен форум (същата платформа) бачка с лога без проблем.Не знам какво да правя вече, май ще си се логвам всеки път :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай отново да изчистиш кеша .. но преди да го направиш излез .. след след това влез .. ресетнах cookies .. дано да се оправи!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Опитай отново да изчистиш кеша .. но преди да го направиш излез .. след след това влез .. ресетнах cookies .. дано да се оправи!

Сега бачка безупречно. Браво за работата beos

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan565

Защо като съм оставил на ''Запомни ме'' когато вляза във форума ми иска ID и Pass?Този проблем си получи тази вечер.Дори сега за да напиша въпроса ми трябваше да си вляза в ACC, а аз бях.

Редактирано от stan565

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Опитайте с изчистване coockies от форума в хисторите на браузъра си ..

и аз да добавя че и при мен е така с други 4 форума нямам такъв проблем

Същия проблем го имам и аз...

:OpelClubOnLine:

изчистете си историята на браузъра - кеша .. и няма да имате този проблем! Ако и след това не стане ще направя един ребилд на скина, но тогава от 4 човека ще има 1444 на който да им обяснявам че трябва да си чистят кеша на браузъра :biggrin:

Сега бачка безупречно. Браво за работата beos

Защо като съм оставил на ''Запомни ме'' когато вляза във форума ми иска ID и Pass?Този проблем си получи тази вечер.Дори сега за да напиша въпроса ми трябваше да си вляза в ACC, а аз бях.

Вижте описанието как се чисти кеша за да можете да нямате проблеми с логването .. ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хе оправи се след изчистването :th_up: , но интересно все пак защо само тук имаме проблем :unsure: ,а с другите форуми няма грижи дори и с непочистен кеш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
хе оправи се след изчистването :th_up: , но интересно все пак защо само тук имаме проблем :unsure: ,а с другите форуми няма грижи дори и с непочистен кеш

Проблема е от по специално естество .. и мисля като се видим тази неделя (дай Боже) ще ти го обясня, че е много за писане, но сега проблема е другите потребители да си изчистят кеша за да нямат проблем ..

Ами и аз чистих ама не се получи.Пак ми иска ID и Pass.

Чистенето на кеша става като преди това даваш Изход .. за да излезеш от профила си .. след това изчистваш кеша по описаният начин според браузъра който имаш, и след това затваряш браузъра и го отваряш на ново и се логваш .. и няма проблеми ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan565
Проблема е от по специално естество .. и мисля като се видим тази неделя (дай Боже) ще ти го обясня, че е много за писане, но сега проблема е другите потребители да си изчистят кеша за да нямат проблем ..

Чистенето на кеша става като преди това даваш Изход .. за да излезеш от профила си .. след това изчистваш кеша по описаният начин според браузъра който имаш, и след това затваряш браузъра и го отваряш на ново и се логваш .. и няма проблеми ..

Точно така го направих, но пак си иска ID и Pass.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Какъв линк ползваш за да влезеш във форума ?

Хубаво е в началната страница на форума долу преди статистиката да натиснеш върху надписа - Изтриване информацията, копирана от този форум на компютъра Ви и опитай отново

За влизане, добави си във Любими (Favorities) където са ти линковете направо този адрес

http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php?act=idx

и няма да имаш проблеми с автоматичното логване ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan565

Офф....Правя сичко както трябва и пак нестава.Това постоянно логване направо ми скъсява живота.......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d1lar4e7o

Сега аз го имам този проблем,не разбирам много и незнам точно как да си изчистя този Кеш :25:

Редактирано от d1lar4e7o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Сега аз го имам този проблем,не разбирам много и незнам точно как да си исчистя този Кеш :25:

Виж предишното ми мнение има филмов материал ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни много бавно ми се отваря форума, може би около минута. Понякога пък изобщо не мога да отворя страницата. Интернета ми е към БТК.

Ето сега изпращането на горното съобщение отне 3 минути и половина. Ползвам Mozilla Firefox последна версия, ако е важно за скоростта.

Редактирано от Pinto

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
От няколко дни много бавно ми се отваря форума, може би около минута. Понякога пък изобщо не мога да отворя страницата. Интернета ми е към БТК.

Ето сега изпращането на горното съобщение отне 3 минути и половина. Ползвам Mozilla Firefox последна версия, ако е важно за скоростта.

При мен е същото, също с Мозила.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не е само при мен този проблем. Мислех да пиша по тази тема, но предположих, че само аз имам този проблем, а се оказа, че и други колеги го имат. Някакви предположения защо е така?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сървъра където е форума има проблеми от време на време - напоследък доста често и до скоро бях обнадежден че ще има промяна, но накрая ги помолих да изместят акаунта ми на друг техен сървър с по малко проблеми ... но май и това няма да го бъде защото ми говорят за съвместимости на SQL сървъра и уеб сървъра с този на който е в момента .. понеже съм им дългогодишен клиент и имам сайтове на 7 техни сървъра им писах че ще проверя къде няма да има проблем с форума ни и къде ще може да се измести без проблем .. но тази проверка ще мога да я направя след поне две седмици ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, ще изчакаме, щом ще е за добро. Както се казва: трай, бабо, за хубост.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове