Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Проблеми с форума

Recommended Posts

Днес, като отварям страниците, ми излиза прозорец за парола за контрол панел на сайта.

Може ли да се провери и да се отстрани проблема.

Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Днес, като отварям страниците, ми излиза прозорец за парола за контрол панел на сайта.

Може ли да се провери и да се отстрани проблема.

Благодаря предварително!

След малко ще го оправя .. снощи късно правих едни настройки и съм се поулял с тях :icon_biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово - вече не би трябвало да изважда това съобщение.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Готово - вече не би трябвало да изважда това съобщение.....

:th_up::respect:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя девочка часто пишет СМСки и говорит что подружке?

Когда ей звонит скрытый номер она уходит в соседнюю комнату и говорит что звонила подруга?

Хочешь проверить?

Наша программа позволяет ловить чужие СМСки на лету.

Вы хотите пошпионить ? Вы хотите быть уверены в своем партнере? Или же Вы Хотите посмеяться над друзьями?

Чтобы воспользоваться им, Вам нужно совершить всего три Элементарных действия:

А) Зарегистрироваться на нашем сайте

Б) скачать программу

В) установить ее на Нужный телефон

И всё!

Сразу после установки все СМСки, как входящие, так и исходящие будут доступны на нашем сайте, в вашем «личном кабинете».

И Вы сможете читать их ВСЕ онлайн.

Поддерживаются почти все модели телефонов.

Ссылка для регистрации: sms-lovushechka.ru

Тва получих ха Л.С от "колегата" sebysnannashy

Редактирано от Чичо Гърга

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене форумчето по си ме кефи от другия :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
...

Тва получих ха Л.С от "колегата" sebysnannashy

Мамка им гадове налазиха .. ще трябва поработя по регистрационната форма за едно поле кога е създадена българската държава .. поне такива Руские люди да не преахат с разни девочки ..

Спрях го този но утре ще видя какво да направя по формата за регистрация ;)

Мерси за известяването - извинявам се на всички получили приветствията от спамера!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си виждам аватара.Или не съм го качил както трябва или има проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не си виждам аватара.Или не съм го качил както трябва или има проблем.

Виждам че нямаш такъв въведен в момента .. претполагам е този с колата ти ще кача него - ако не пиши ми да ти помогна да го сложиш ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. Искам да благодаря, че най-после и аз се присъединих към форума, защото в подобния форум с окончание .com просто не е възможно или аз нещо не съм в час. Два пъти се регвах и два пъти ми изчезваше акаунта. Малко се изнервих :icon_angry: ама няма значение. Айде със здраве :icon_biggrin: и безпроблемно шофиране.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше голямо отсъствие на форума - и причината, не е в форумът ни, а в хостинг компанията .. Разговарях с тях преди 3 часа и ме увериха, че няма да има такива отпадания за толкова дълго време!

Съжалявам за неудобството, което сте изпитали ..на всички ни бе такова :icon_cry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта като станах и се опитах да влезна във форума нъфки нема никой казвами адреса не е намерен след около два часа успях да се класирам. Преди малко пак стана така ама на рефрешването зареди.Съжалявам за спаменето просто реших да съобщя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко, проблема е от мен .. пускам допълнителни неща във форума и затова ..

А сутринта е имало проблем с хостинг компанията нямали са видимост от няколко големи доставчика на услугата Интернет ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена забелязвам ,че не мога да се логвам от 1 я път - винаги става от втория :dontknow: При вас как е ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d1lar4e7o
От няколко дена забелязвам ,че не мога да се логвам от 1 я път - винаги става от втория :dontknow: При вас как е ?

Явно това си е от теб колега,аз си се логвам от първия път :newsm05_41:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така willy...

Редактирано от Мишо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитайте с изчистване coockies от форума в хисторите на браузъра си ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма проблеми с логването, но понякога преминава от страница в страница постепенно, нещо като морфинг :D Също и често ми забива с internet explorer, за разлика от firefox, но това може да си е мой проблем някакъв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
При мен няма проблеми с логването, но понякога преминава от страница в страница постепенно, нещо като морфинг :D Също и често ми забива с internet explorer, за разлика от firefox, но това може да си е мой проблем някакъв.

Да бях сложил такъв ефект ( Морфинг) плавно преминаване .. но само при IE .. за забиването с Интернет Експлорер си от компютърът ти ....отварям профилактично с четири браузъра за да видя евентуални проблеми с тях и до сега съм нямал проблем с тях .. единствено при Модели горе в менюто до Календар не ми се визуализира банера отстрани но и това ще реша но не е проблем за сега да работи така.. Браузърите с който тествам форума са:

Firefox, Opera, GoogleChrome, IE 8 и IE 6 .. ако имате някакви други браузъри и имате проблеми кажете да разгледам как интерпретират сорса и къде дават грешки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти. :wave: Имам следния проблем: влизам във форума пиша си потребителското име и паролата слагам опцията запомни(в повечето случай е маркирана автоматично) и като примерно вляза в друг форум (без да давам изход на този форум просто го затварям) и като вляза пак тук пак трябва да си влизам в акаунта (уж слагам опция запомни пък ми излиза от акаунта).

Редактирано от mitaka2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв линк ползваш за да влезеш във форума ?

Хубаво е в началната страница на форума долу преди статистиката да натиснеш върху надписа - Изтриване информацията, копирана от този форум на компютъра Ви и опитай отново

За влизане, добави си във Любими (Favorities) където са ти линковете направо този адрес

http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php?act=idx

и няма да имаш проблеми с автоматичното логване ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих всичко по горе описано пак си иска да се логвам всеки път.

С IE 8 съм.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, да не би да имаш забрана за получаване на cookies и затова да не те логва автоматично ? .. По-късно ще съм тук и ще опиша как да включиш разрешението си за тях за да нямаш проблеми с логването..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен проблема с логването си го има дори след като преиинсталирах Windos с Mozila Firefox съм дори се налага по 2 да се логвам т.е. изхвърляме докато си гледам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А при мен проблема с логването си го има дори след като преиинсталирах Windos с Mozila Firefox съм дори се налага по 2 да се логвам т.е. изхвърляме докато си гледам

Много странно .. аз ползвам над 5 компютъра ... :biggrin: (имам си ги пък, нали това ми е работата) и нямам проблеми с логването на тях .. добавил съм си във favorites линка който дадох по-горе, и затварям страницата от Х-а горе .. не давам изход! .. след това като отворя браузъра с който съм гледал страницата последният път, кликам върху линка от favorites и съм ЛОГНАТ .. браузърите с който съм IE6, IE7, IE8, Firfox-3.5.2, Firefox-2.8.x, GoogleChrome, Opera-9, на всичките имам разрешение за получаване на "бисквитки" -cookies ..

Намерих някаква страница която описва това как става, вижте при вас са разрешение за IE7-IE8 - нямат разлика -> http://www.timeanddate.com/custom/cookiesie.html

И едно описание на Български език което показва нещо което щях да забравя - да изчистите кеша на браузъра си -> показано в клиповете!

http://funbg.net/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?215

Пишете за проблемите си, гадно е това за логването, ще го отстраним някак си, но проблема не във форума!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове