Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Проблеми с форума

Recommended Posts

Ако имате проблеми с форума или сте забелязали нередност - пишете тук! Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има проблем с трансферирането между различните платформи и аватарите на потребителите се изгубиха ..

Работя по емотиконите, но по-добре да го има форума от колкото да го няма хич ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз имам проблем - например като кликна върху "Новите мнения" и понякога ми изкарва някаква грешка и ме кара да се логвам на ново.

А за това кое да е по добре - според мен е по добре да се оправи този бъг а за емотинките може и да се почака

Не искам да звучи като акъл,а просто предложение!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: май този път часа е верен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да, и аз имам проблем - например като кликна върху "Новите мнения" и понякога ми изкарва някаква грешка и ме кара да се логвам на ново.

А за това кое да е по добре - според мен е по добре да се оправи този бъг а за емотинките може и да се почака

Не искам да звучи като акъл,а просто предложение!!!

Това с грешката IPS Error .. кога ти го показва, преди малко или преди час ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно тази грешка ми излиза когато искам да се логна във форума.Но като се пробвам 2ри път и всичко си е ОК

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами точно тази грешка ми излиза когато искам да се логна във форума.Но като се пробвам 2ри път и всичко си е ОК

Би ли опитал отново дали имаш този проблем .. защото до преди час форумът беше на друг сървър и го местих точно заради тази причина с грешката .. да видя дали проблемът не е другаде и че целият труд ми е бил навятъра :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен по-рано ми изкарваше ИПС грешката, но само веднъж и при рефреш се оправяше. Сега нямам проблеми, всичко е ОК. Само дето ми липсва една емотиконка, тая със вдигнатия палец :lol: Доста ми е любима и дрържа да я има :P

Другото което ме дразни е, че като цъкна на емотиконка я поставя, но маркирана и като продължа да пиша се затрива.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми липсват ,но мисля че скоро Beos ще ги добави.Успях да си кача аватара :P преди нещеше. Не излиза отстрани инфото за колата която караме. това е за сега ако открия нещо друго ще добавя. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много работи са .. обаче трябва да изкъпя а после да преспя домочадието от подписа ми :blink: IPS грешката беше заради друг сървър .. но веднага го смених с по надежден ;)

Има обаче проблем с пароли изпратил съм лично на Corsa на другият му логин - който ще изтрия по късно .. и на Манолов .. трябва да няма проблем ...

Сега обмислям дори да пусна този форум да имат гостите достъп до него да могат да пишат при евентуални проблеми с логването ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става с тези форуми бре :angry: Немога да вляза сумати време и сега като влязох той друг,абе луда работа.Защо го няма раздела продава :huh:

Направо незнам :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Какво става с тези форуми бре :angry: Немога да вляза сумати време и сега като влязох той друг,абе луда работа.Защо го няма раздела продава :huh:

Направо незнам :blink:

Проблемът е отстранен с Продава .. за влизането не знам къде е бил проблема :huh: а за това че е друг форума - вярвам че на повечето им харесва този му вариант .. скоро и по красив ще стане ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше към 10-тина заключени акаунта .. при 3 пъти объркване на парола се заключва за около 15 мин .. ще погледан да го направя по малко времето и да направя опитите до 5 .. поне в началото ;) докато му свикнете на форума ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът е точно такъв какъвто трябва да е един Опел форум.Поне според мен.Единствено ме дразни факта,че пак не могат да се качват снимки или пак някой могат някой не.

Няма такава опция в "ПРОДАВА" поне.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Willy ти можеш .. и аз .. но за сега потребителите не могат .. ще правя тази опция, но за потребители който имат над 100 мнения примерно .. защото ще стане като "Позванете" тук .. всеки втори влезнал тук и се регистрирал само да пусне обява ще пуска снимки и ще се препълни мястото на сървъра .. затова мисля това да бъде като екстра само за редовните ;)

Надявам се че няма да има сърдити ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И на мен по-рано ми изкарваше ИПС грешката, но само веднъж и при рефреш се оправяше. Сега нямам проблеми, всичко е ОК. Само дето ми липсва една емотиконка, тая със вдигнатия палец :lol: Доста ми е любима и дрържа да я има :P

Другото което ме дразни е, че като цъкна на емотиконка я поставя, но маркирана и като продължа да пиша се затрива.

:th_up: иконките са налице вече .. Правих промени по логването .. дано да няма проблеми ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Willy ти можеш .. и аз .. но за сега потребителите не могат .. ще правя тази опция, но за потребители който имат над 100 мнения примерно .. защото ще стане като "Позванете" тук .. всеки втори влезнал тук и се регистрирал само да пусне обява ще пуска снимки и ще се препълни мястото на сървъра .. затова мисля това да бъде като екстра само за редовните ;)

Надявам се че няма да има сърдити ..

Лоша работа.Сега трябва да пускам 100 безсмислени мнения.На комунизъм намирисва.Хахахахаха :idiot: :wall:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лоша работа.Сега трябва да пускам 100 безсмислени мнения.На комунизъм намирисва.Хахахахаха :idiot: :wall:

Нямах това предвид .. казах 100 но всичко опира до това че мястото на сървъра е ограничено .. още не съм направил и 20% от настройките по-форума които искам да направя .. и ще измисля вариант да може да се качват на друго място снимките без да се нуждае да имаш акаунт някъде си :drool:

п.п Това за 100 мнения ми е само като идея .. нищо не съм правил в нея насока ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

новия форум е супер!!! Tишо шампион!!! :) Имам малки предложенийца. В стария форум имаше раздел гуми, джанти и прочее тук не намирам къде да зачета и пиша по въпроса. А да си призная съм леко извратен по тия въпроси и няма да е лошо да има такова местенце. А проблеми - НЕ нямам, писах тук щото ми се видя най-подходящо за изказване на мнението ми :).

Willy ти можеш .. и аз .. но за сега потребителите не могат .. ще правя тази опция, но за потребители който имат над 100 мнения примерно

това не е проблем, по-добре да са не на сървъра снимките щото е пълно с неграмотни дето ще го набичат с некомпресиран тежък матриал и ще влачи. Има си снимка.бг и ... да качва който иска линкове.

ПС айде да спретнем едно конкУрсче за лого на форумчето искам да стане грейт тука!

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:biggrin: и аз искам давай Симо пускай тема .. че много съм бизи ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:biggrin: и аз искам давай Симо пускай тема .. че много съм бизи ..

мислех си на разделче да го направим, да не е тема някъде. Как ще стане?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ПС айде да спретнем едно конкУрсче за лого на форумчето искам да стане грейт тука!

Аз за това говорех .. иначе раздела по натам ще го правя че имам доста работа по форума която не се вижда ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Мишо_

За много години на всички първо :beer:

Тишо, би ли ми погледнал акаунт-а. По-точно след като не успях да се логна няколко пъти с вярната парола, пуснах заявка за забравена парола но нищо не дойде на майла. Наложи се да си направя нов акаунт. Сега виждам, че и други преди мен са имали същия проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове