Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Tropcho

Общ Пикник 03.06.2012

Recommended Posts

Кой се прай ве лек?

Ти бугазлиите за шматки ли ги имаш? Току така да ходят насам и натам за да се социализират... НО СЕИР НО БУРГАЗЛИЯ. Ако искаш да има бургашки батки то трябва да замислиш някакъв сеир - гонки, безплатно масенце... или да разказваш на хората, колко им е яка и бърза колата (уж, че собственика и не те чува и не знае).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желязко, да не си завършил Бургашкознание е, със специализация по Манияшко дело И Мегалекология :biggrin: :biggrin: :biggrin: Мноо ги разбирашш :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук започна да намирисва на пържолкиииииии :wooow:

А Ники той Жо си е БАТКА от големите и затова им е чак на нещата :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Желязко, да не си завършил Бургашкознание е, със специализация по Манияшко дело И Мегалекология :biggrin: :biggrin: :biggrin: Мноо ги разбирашш :th_up:

Не мога да ти прочета поста, честно :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига дръвчене и мерене на пишки, че ме нервите вече.До другата сряда да се е решило в колко часа да сме пред Пикадили Варна да пазарим и да отиваме.За хората се знае че ще са много....за пържолите са знае че ще са вкусни и за компанията се знае че ще е на място, а изкарването ще е неповторимо както предня път...ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Редактирано от Tropcho

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wave: Колеги, Мясотто говорихме с останалите фенове да е Аладжа Манастир - от Варна към Златни който е.

Потвърдиха колегите че има перфектен път до там, има място където да спрат повече коли, както и хубава зелена полянка за готин пикник и барбкю.

Остана САМО да са сухи съботата и неделята и в неделя да ни обещаят добро време.

За сега е това, ако времето ни "прецака" този уикенд, уговорката остава важаща за следващата неделя!

Който има въпроси идеи или предложения да пише, за да си знаем! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нещата останат така:

В Събота идвам, ако някой има 1 място за мен.

В Неделя съм със сигурност и имам 3 места.

Почвам молитви и заклинания за хубаво време

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим че ще дойда със счупена броня понеже днес един не можа да спре, съм там :) Миналата седмица бях на манастира и е доста добре

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разберем за накакъв час и място да се съберем преди да тръгнем към Аладжата.Все пак трябва да се купи мръвка,пийка и още нещо.За мен най удачно е някой Кауфланд и часа да е по ранен или поне някъде към 10:00 да се съберем за да може да напазарим и да си намерим място горе.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето накратко организацията, която преговорихме и с останалите, които замоммента са изявили желание за присъствие:

Барбекю ЩЕ ИМА в Неделя, 03.06.2012.

10:00 - 10:30: Събираме се на паркинга на Кауфланд до ВарнаМол, за да е удобно на всички.

Виждаме се, събираме се, от дума на дума решаваме какво и колко ще се взема и влизаме на бургия в Кауфланда :) Излизаме с пълни колички.

Готови с пазаруването, се отправяме към Аладжа Манастир.

Там Траян води колоната, знаейки перфектното място за паркиране на група автомобили в близост до добрата за BBQ полянка.

Искаме да отидем сравнително рано поради желанието ни да заемем хубаво, широко и удобно място за целта. Доколкото разбрахме мястото е познато и желано от доста хора, така че - нека не рискуваме като отиваме късно.

ВСЕКИ, който досега не е взел участие но би имал интерес и възможност - нека заповяда без да предупреждава на уговореното за среща и пазаруване място.

ВСЕКИ, който Не може да дойде за събирането, но иска да се присъедини, нека завърти един телефон някому за да каже да бъде предвиден в пазаруването като мръвка, бира и кинти.

ВСЕКИ, който в последният момент реши да дойде, но не е бил сигурен или вече е късно за срещата, може направо да се качва към Аладжата , като е нужно само да се обади да го упътим ако не знае къде точно е мястото, и да вземе пътьом или от вкъщи нещо за скарата или за чашите.

Горе - долу е това, няма поканени и непоканени, заповядайте за да си изкараме хубав почивен ден в приятна компания сред природата и благата на скарите.

Мой телефон - 0887 246835 или 0894 953231.

Някой ако иска да добавим или променим нещо към организационният списък, да казва навреме.

Очакваме няколко човека от Бургас, надявам се и от други места се включат хора.

Разчитам също, че ще се видим утре и с всеки присъствал и изкарал си добре миналият път на Побити Камъни !!

П.С. Промених заглавието на темата с конкретиката от последния пост, също така го и добавих като първи в началото на темата за по- прегледно на сега виждащите я !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може впоследствие да дойда, да ви донеса 1-2 бири, тъкмо като ги свършите :mhihi: Тъкмо ще си тествам шортшифтъра и задните дискове на Аладжата :naughty:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година беше супер, тази трябва да е два пъти по-добро!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя телефон е 0895150009 При мен има 3 свободни места и ако иска да заповяда :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде всички на Аладжата - да си изкараме хубава Неделя в приятна компания :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10:00 часа не е ли малко късно? Всмисъл полянката няма ли да е заета вече докато се отиде.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таааааааааааааака :newsm69:

Отново проблеми при мен :newsm69:

До 19 часа ще стане ясно, но вероятността да пропусна е огромна :newsm69: :newsm69: :newsm69:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой тел.0898474138.Мисля,че 10 е добре-за доста хора по ранен час мисля че ще ги затрудни.Няма ли други желаещи или само тея дето пишем в темата.От мен е скарата и брадвата :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм провел 100 разговора, но всички явно не са гладни хахахха.........но и сам война е войн, затова в 10 съм на кауфланд.Стафо ми е обещал тениска да не са прай

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хващайте колите и на Кауфланда в 10:00 айде не остана

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще вземаме ли жените???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак пропускам :newsm69:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз пак пропускам :newsm69:

Що така Жо??

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонтираме къщата в Карнобатско. Имам час път и 2 - 3 часа досадна работа, която трябваше да свърши баща ми нооо за съжаление и той ще работи както стана ясно преди 2 - 3 часа, брат ми е във Варна иии оставам аз...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм разцепен. И нямам възможност да коментирам, ЯКО и ТЕЖКО ми е . . . след няколко часа или утре ще споделя за прекарването !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване