Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
cafara

Въпрос за джанти 5x115. ET 35 ?!?

Recommended Posts

здравейте колеги трябва ми много бърз отговор намерих джанти 18" 5х115 офсет 35 ще станат ли за астричката само не знам този офсет колко е по принцип

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

офсета на оригиналните джанти го дават 41 , най изнесените които съм срещал са на 39 на Steinmetz при 8,5J широчина при 19" с окачване на -30мм няма проблем.

Колко са широки джантите които си харесал ? Дай линк да ги видим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега джантите са втора ръка http://www.2dehands.be/auto-onderdelen-acc...len-accessoires в белгия сега отивам да ги видя и да ги пробвам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре ще е да ги пробваш , като натовариш няколко човека в колата и минеш през някой "легнал полицай" за да чуеш дали няма да опрат някъде по калниците :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трите джанти бяха хубави едната беше така ударена че чак гумата се е срязала и не ги вземах за съжекение а бяха сравнително евтини колега имам малко грешки в писането защото пиша от телефона :) благодаря ти за вниманието

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване