Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
ed88

Развален високоговорител, как да го сваля от вратата ?!?

Recommended Posts

:wave: на всички искам да помоля за малко помощ със разглабянето на кората на предната втара на новата ми астра отскоро забелязах че издава странен шум десня ми говорител на предната врата и поогледах вратата но така и не открих никакви винтове, болтове, тапички които да ги покриват или нещо подобно сигорно е на щипки но ме е страх да напъвам да не стоша нещо. Колата е Astra Enjoy 1.7cdti 2011г. ако някой има опит или знае как да си разглобя кората за да сменя говорителя на предната дясна врата ще е много хубаво търсих каде ли не няма никакво инфо.

ПС ако може да е със снимки описанието ще е супер а ако е с видео ще е върха на сладоледа :) Мерси предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е ли гаранционна? Би трябвало това да минава по гаранция! Принципно е доста рисковано да не изпочупиш захващащите щипки и най-добре да го направят там къде им е рутинно отварянето на вратите - а именно в оторизиран сервиз!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз имам идентичен проблем с левия .. а съм със Sport ... реално трябва да са еднакви. Все се каня да ида преди да ми изтече гаранцията, но при мен ту има проблем ту не .. и ми писна като ида в сервиза да ми казват - ма аз нищо не чувам. Не виждам проблем ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай да ти свърши гаранцията и си смени говорителите. Тъкмо ще има по добра музика :) . Заводските включително и Инфинитито което е в моята си е боза.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване