Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
SiSkOo

Автоклиматици

Recommended Posts

Здравейте предложете добър майстор на автоклиматици в Бургас.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам,че си писал за Бургас ама ако имаш път към Варна ще те упътя.Гарантирам,че са добри.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема е в бобината (ел. съединителя) на компресора. Днеска питах един майстор на климатици и ми каза за труд към 100 лв. Не са много парите, но просто имам съмнение, че се опитва да ме прекара за това търся друг майстор да каже и той мнение и ориентировачни цени

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все още не си решил проблема си с климатика,имам един приятел който се занимава с климатици и автоклиматиците ги прави на час мак :) тъй като ще му правя разни неща по неговата кола и ще провери състоянието на моят климатик,ще го помоля да провери и на теб какви са ти болежките :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз болежките си ги знам на климатика. Днеска говорих с още един майстор и за труд ми иска 50лв. което е на половина от цената на предния. Остана да си намеря часта която е за смяна и ще го посетя

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако кажеш,че в цената влиза и зареждането на климатика си е мега оферта :) Като го оправиш кажи какво си свършил :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя си има фреон просто му замина ел. съединител и не зацепва компресора

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се стори много 100 лв.За една би метална бобинка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем със моя климатик (слабата част на вектрите) ... изтича ми фрион от компресора и ходих до автокъщите и ми казаха 200 лв за ремонт + 60-80 лв. за зареждане. Въпроса ми е каде ще ми препоръчате да си оправя климатика, защото всяка година по 80 лв не ми се дават само за зареждане и то да не се знае колко време ще ме изкара :) Благодаря предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свилен е твоя човек. Той ремонтира неговия и каза, че е доволен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамба сигурен ли си че от там е изпуснал щото аз вече имам всичко нужно за диагностика и може да ти го проверя и евентуално да ти го напълня не ми е проблем.Казвам дали си сигурен защото и на мен ми казаха че от там ма не беше от там ами от съчмите.И при мен ремонта беше 10лв,тъй като аз за труд и фреон не плащам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И аз имам проблем със моя климатик (слабата част на вектрите) ... изтича ми фрион от компресора и ходих до автокъщите и ми казаха 200 лв за ремонт + 60-80 лв. за зареждане. Въпроса ми е каде ще ми препоръчате да си оправя климатика, защото всяка година по 80 лв не ми се дават само за зареждане и то да не се знае колко време ще ме изкара :) Благодаря предварително

Стамба до автокъщите ми казаха 130 лв бубината + 30 лв работа на машината.Отидох между затвора и стадион Черноморец при едно момче и ми взе 80 лв. за всичко и за сега нямам проблеми освен, че иска допълване

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще сменям маслото и в началото на другата седмица ще отида и там да проверя за климатика, да ми направи нова диагностика и ако ми каже по-хубава цена там ще е :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги най добрия майстор на климатици в Бургас е Горан от горно езерово няма мяма при него и не работи скъпо товае единствения човек който вакумирва системата за евентуални течове.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново идва лято и отново не ми работи климатика. Сега смятам да го направя преди сезона. Историята на моя климатик - първата година уж пуснаха оцветен газ и ми казаха, че просто може да е нямала фреон и ми го напълниха климатика (това беше при един "майстор" до кат) Струваше ми 80 лева. Втората година ходих при едно момче в комлука с гола глава взе ми пари уж за "ремонт на компресора" и отново за пълнене. Ремонта ми излезе 180 лева (като цяло вече имам 2-3 негативни мнения за него но вече късно). Сега предстой третото лято и смятам да отида при Горан от кв. Горно езерово (добри отзиви чувам за него) и дано да не ме заболи главата. Ама ще я имам поне още 2-3 години колата и смятам да го реша един път за винаги този проблем. :). Ако вие имате някакви мнения може да ми помогнете като ги споделите :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамба, намирай вече хубав сервиз и да не е скъп, че да правя и аз моята бре :)

Редактирано от Agamemnon

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1+ за Горан и от мен. Много точен и обяснява подробно. Когато си купя компресор се връщам при него за да ми оправи климатика

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли кординатите на този Горан за записване на час евентуално или направо на място се уточняват тия неща.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега според мен по-хубаво на място да се видите. Ако е свободен направо може да ти хвърли едно око на колата и да ти направи диагностика :) Иначе в нета сам виждал 2 негови телефона, мисля че бяха глобулски

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЪВ ВРАЦА ПЪЛНЕНЕТО Е 40 ЛЕВА А РЕМОНТА НА КОМПРЕСОРА Е 60 ЛЕВА

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване