Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
hewin

Няма напрежение от компютъра към бензиновата помпата ?!?

Recommended Posts

Имам малак проблем не ми дава напрежение от компютъра към бобината на релето на бензиновата помпа релето си работи без проблеми като му пусна напрежение и засега сам го вързал с отделно реленце за да ми работи помпата като дам на контакт колата е Опрел Кадет 1.6 мноно 90 г двигателя е C16 NZ . Благодаря предварително .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече проблема го отстраних . Причината беше в релето и едната кабелна обувка. Сложил обикновено реле само пренаредих буксата :surrender:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, как установи, че релето е проблема и че не е само в клемата?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замерих го с мултицета бобинката е здрава но контакторите са заминали . Като му пуснах напрежение и го замерих на контакторите ни6то не отчете . Забравих да кажа че релето е капсуловано и не подлежи на ремонт .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай хубаво релето, възможно е да има зъбчета от долу и да може да се разглоби. Макар че това е само реле май, и е твърде вероятно наистина да е капсоловано.

С уважение,

Русин Атанасов

Редактирано от Rusin Atanasov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой може ли да ми даде савет понеже нещо ми се губи това реле на бензиновата помпа и съм и подал постоянен + всисал помпататрагва да върти когато колата е на контакт ?? ще има ли проблем ако остане така или трябва задалжително да ма реле?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ СТИГА ТОК ДО БЕНЗИНОВАТА ПОМПА КАКВИ МОЖЕ ДА СА ПРИ4ИНИТЕ ЧАКАМ ОТГОВОРИ КОЛАТА КОРСА ДВИГАТЕЛЯ БЕ Χ16ΧΕ А СЕГА САМ СЛОЖИЛ Ζ18ΧΕ С ИНСТАЛАЦИЯТА НА СТАРИЧ ДВИГАТЕЛ Е :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реле,имобилайзер,бушон,несъответствие на инсталацията и........................

Редактирано от titan22

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване