Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
igurbev

Проблем с филтър за твърди частици

Recommended Posts

Здравейте, аз съм нов във форума, дори не съм сигурен че това е правилното място за тази тема. Преди седмица си купих една Зафира, но ми се случи следното:

Светна лампа на таблото, тази с колата и гаечния ключ през нея. Закарах я в сервиз на Опел (Булвария Ул. "Орион" 84) и там установиха, че има проблем с някакъв датчик за налягането на изгорелите газове. Това се случи в петък, преди 3 дена. Срещу скромната сума от 400 лв. ми смениха датчика. Мен разбираше ме сърбеше да покарам новата кола и събота и неделя тръгнах да я разходя към Гърция. Горе долу след 500 км лампата светна отново.

И така равносметката е -400лв. и два дена по-късно отново същия проблем. Някой да има опит или да може да даде съвет как се процедира в подобен случай?

Редактирано от igurbev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти подобна тема: http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php...c=6506&st=0

Колегата SXS, тези дни си е премахнал неговия за 380лв :wooow: и за сега е много доволен...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, гледах я тази тема, но мен повече ме интересуваше дали някой може да сподели опит със сервизната ситуация. От чисто потребителска гледна точка изглежда като 400 лв на вятъра.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен от чисто потребителска гледна точка, няма да пожънеш нищо, колкото и лошо да звучи. Даже и да идеш да се скараш с тях, те ще ти кажат че е трябвало да се сменя но в последствие е изгоряло и друго и нищо...

Моето предложение е ако можеш да отидеш да им кажеш че проблема не е решен и си искаш парите обратно, начи има нещо че след покупка до еди колко си дни може да се откажеш от покупката, защото не си доволен...

От там отиваш и изхвърляш тая грешка на инженерната мисъл, защото от всички чувам, че това е голяма беля за градска кола...

P.S. Аз за това и си взех без ДПФ, защото всичките ми познати по дилърите на Опел ми казваха, че това чудо не ми трябва...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване