Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
stkazakov

МАСЛА TOTAL, MOTUL, CASTROL, ELF, ФИЛТРИ, ОКАЧВАНЕ И Т.Н.

Recommended Posts

Моля името на темата да бъде променено на: МАСЛА TOTAL, MOTUL, CASTROL, ELF, ФИЛТРИ, ОКАЧВАНЕ И Т.Н.

Здравейте колеги,

„Мания 2008” ООД предлага цялата гама на маслата Total, и голяма част от тази на MOTUL, Castrol, ELF, Liqui Moly, GM(Opel) и BMW като всичко описано е налично тук в България! Цените са с ДДС, издаването на фактура не е проблем. Всички масла са внесени от Германия и смея да твърдя, че цените са без конкуренция, а качеството е ГАРАНТИРАНО!

Фирмата предлага и доста добри оферти заедно с филтри за Вашия автомобил!

При покупка на комплект филтри + масло 5л. доставката е от нас!

Предлагаме всичко по ходова част, спирачна система, двигател, филтри, водни помпи, семеринги, тампони, карета, полуоски, гарнитури и т.н.

Наши партньори са:

1407pmanartic.th.jpg

ПРЕДЛАГАМ МАЛКА ГАМА ОТ МАСЛАТА GM:

GM 10W40 5ЛИТРА - 42 ЛВ

GM 10W40 1ЛИТЪР - 10 ЛВ

f11e1356b077e5f4.jpg

GM 5W30 5ЛИТРА - 55 ЛВ

DSCN3478.jpg

OnLine проверка за кой вид масло Ви е колата от продуктите на TOTAL:

http://www.total.fr/lubrifiants/quel-lubrifiant-choisir.html

TOTAL Quarz 7000 10W-40

Опаковка: 5 литрa Цена: 50 лева

Опаковка: 1 литър Цена: 13 лева

04122011041.th.jpg04122011042.th.jpg04122011043.th.jpg

Висококачествено полусинтетично масло. Запазва оригиналните показатели на двигателя. Подходящо за бензинови и дизелови двигатели, включително турбо двигатели и такива с директно впръскване. Осигурява максимална защита, независимо от стила на шофиране и метрологичните условия. MADE IN FRANCE

Спецификации ACEA:

ACEA A3/B4

API SL / CF

PSA PEUGEOT / CITROEN B71 2294

Mercedes-Benz 229,01

VW 501.00 / 505.00

TOTAL Quarz 9000 5W-40

Опаковка: 5 литрa Цена: 59 лева

Опаковка: 1 литър Цена: 15 лева

04122011044.th.jpg04122011045.th.jpg04122011047.th.jpg

Висококачествено синтетично масло, предназначено съвременни бензинови двигатели, както и за турбо двигатели, и такива с директно впръскване. Много добра защита при студен старт и удължен пробег на смяна. MADE IN FRANCE

Спецификации ACEA: API SM / CF

ACEA/A3, B4

VW 502 00, 505 00

Mercedes Benz229,3

BMW Longlife-01

Porsche

TOTAL Quarz Ineo ECS 5W-30

Опаковка: 5 литрa Цена: 69 лева

Опаковка: 1 литър Цена: 16 лева

totalquartzineoecs5w305.th.jpgtotalquartzineoecs5w301.th.jpg

Масло от новата генерация Low SAPS. Специално разработено за двигателите на PEUGEOT и CITROEN. Спестява гориво и оптимизира работата на системите за обработка на изгорелите газове.. MADE IN FRANCE

Спецификации ACEA:

ACEA A5 / B5 / C2

PSA Peugeot / Citroen B71 2290

TOTAL Quarz Ineo MC3 5W-30

Опаковка: 5 литрa Цена: 69 лева

mc35w30.th.jpg

QUARTZ INEO MC3 е предназначена за съответствие със стандартите за емисии EURO IV за бензинови и дизелови двигатели с изпускателната системи за пречистване. Спестява гориво и оптимизира работата на системите за обработка на изгорелите газове. MADE IN FRANCE

Спецификации ACEA:

ACEA C3

API SM / CF

BMW Long Life 4

Mercedes-Benz 229,31 и 229,51

VW 502.00/505.00/505.01

OnLine проверка за кой вид масло Ви е колата от продуктите на MOTUL:

http://ew5.earlweb.com/search.php?category...=7&brand=45

Продуктовата ни гама на Мотул:

MOTUL 15W-40 Motion 4000

Опаковка: 5 литра Цена: 59 лева

Опаковка: 1 литър Цена: 14 лева

4000motion15w405l500x50.th.jpg

Висококачествено минерално моторно масло, разработено за съвременни бензинови или турбодизелови двигатели, използващи всички видове оловен или безоловен бензин. Осигурява оптимална защита на топлинно-натоварени двигатели при всякакви условия.

Спецификации: ACEA: A3/B3 API SL/CF

Одобрения: VW 505 00; MB 229.1

MOTUL 15W-50 Synergie 6100

Опаковка: 5 литра Цена: 62 лева

610015w50.th.jpg

Висококачествено полусинтетично моторно масло, разработено за съвременни бензинови или турбодизелови двигатели, и такива с директно впръскване. Осигурява оптимална защита на топлинно-натоварени двигатели при всякакви условия.

Спецификации: ACEA: A3/B4 API SL/CF

Одобрения: VW 505 00-501.01 MB 229.1

MOTUL 10W-40 Turbolight 4100+

Опаковка: 5 литра Цена: 60 лева

61005l.th.jpg

Висококачествено полусинтетично моторно масло, разработено за съвременни бензинови или турбодизелови двигатели, и такива с директно впръскване. Особенно подходящо за двигатели, използващи LPG.

Одобрения: VW 501 01-505.00 MB 229.3

MOTUL 10W-40 Synergie 6100+

Опаковка: 5 литра Цена: 62 лева

61005l.th.jpg

Висококачествено полусинтетично моторно масло, разработено за съвременни бензинови или турбодизелови двигатели, и такива с директно впръскване. Особенно подходящо за двигатели, използващи LPG.

Одобрения: VW 502 00-505.00 MB 229.3

MOTUL 5W-40 X-cess 8100

Опаковка: 5 литра Цена: 75 лева

Опаковка: 1 литър Цена: 18 лева

motulxcess5w404.th.jpg

100% Синтетично моторно масло. Предназначено за съвременни и високооборотни бензинови и дизелови двигатели с атмосферно и принудително пълнене, както и за такива с директно впръскване и LPG инсталации. Оптимална защита на двигателя, независимо от стила на шофиране. Отлични миещи свойства и защита при студен старт.

Одобрения: VW 502 00-505.00 MB 229.3 Оpel GM-LL-B-025 Porsche A40 BMW LongLife-98

MOTUL 5W-40 X-clean C3 8100

Опаковка: 5 литра Цена: 88 лева

Опаковка: 1 литър Цена: 23 лева

61005l.th.jpg

Напълно синтетично, енергоспестяващо моторно масло.Специално разработено за последно поколение EURO IVавтомобилни двигатели, изискващи ACEA C3 моторни масла. Висок HTHS вискозитет и средни стойности на SAPS-ниски нива на сяра, фосфор сулфатна пепел. Подходящо за последно поколение бензинови и дизелови двигатели с common-rail и DPF система, а също и за Pumpe-Duse двигателите на VAG.

Спецификации: ACEA: A3/B4/C3 API SM/CF

Одобрения: VW 505.00/502.00/ 505.01 MB 229.31-229.51 BMW LongLife-04 Porsche

Renault RN0710 – RN 0700

MOTUL 5W-40 Specific 505.01

Опаковка: 5 литра Цена: 88 лева

Опаковка: 1 литър Цена: 24 лева

lspecificvw5w4050501505.th.jpg

Напълно синтетично, енергоспестяващо моторно масло. Разработено специално за двигателите на Volkswagen - Tdi, Turbo Diesel, с и без инжектор Pumpe Duse, без DPF или за бензинови двигатели.

Спецификации: ACEA: A3/B4/C3 API SM/CF

Одобрения: VW 505.00/502.00/ 505.01

MOTUL 5W-30 X-clean+ C3 8100

Опаковка: 5 литра Цена: 92 лева

Опаковка: 1 литър Цена: 24 лева

moped042.th.jpg

Напълно синтетично, енергоспестяващо моторно масло.Специално разработено за последно поколение EURO IVавтомобилни двигатели, изискващи ACEA C3 моторни масла. Висок HTHS вискозитет и средни стойности на SAPS-ниски нива на сяра, фосфор сулфатна пепел. Подходящо за последно поколение бензинови и дизелови двигатели с common-rail и DPF система, а също и за Pumpe-Duse двигателите на VAG.

Спецификации: ACEA: C3

Одобрения: VW 504.00/507.00; MB 229.51; BMW LongLife-04 Porsche C30

MOTUL 15W-50 300V Competition

Опаковка: 2 литра Цена: 55 лева

300vcomp.th.jpg

Двойно-естерно биосинтетично състезателно моторно масло. Разработено за високонатоварени бензинови двигатели, както и за турбо и модифицирани такива, работещи в изключително тежки условия. Осигурява оптимална защита при всякакви обороти и температурни натоварвания. Подходящо за професионална употреба, както и за 12 или 24-часови състезания и ралита, включително и пустинни. Устойчивост при много високи температури и запазване на вискозитета, независимо от условията на приложение. Устойчиво при проникване на гориво в маслената система.

Спецификации: Надвишава всички, съществуващи стандарти!

Препоръчано от: PRODRIVE, Ferrari 550 Maranello, LeMans 24H, FIA GT, Coloni Motorsport, Formula 3000 (open wheel cars), French GT- Ruffier Events, Porsche GT

MOTUL 20W-60 300V Le Mans

Опаковка: 2 литра Цена: 55 лева

lemansx.th.jpg

100% двойно-естерно биосинтетично състезателно моторно масло. Разработено за високонатоварени бензинови двигатели, както и за турбо и модифицирани такива, работещи в изключително тежки условия. Осигурява оптимална защита при всякакви обороти и температурни натоварвания. Подходящо за професионална употреба, както и за 12 или 24-часови състезания и ралита, включително и пустинни. Устойчивост при много високи температури и запазване на вискозитета, независимо от условията на приложение. Устойчиво при проникване на гориво и охладителна течност в маслената система.

Спецификации: Надвишава всички, съществуващи стандарти! Няма аналог от други производители на свободния пазар.

Препоръчано от: Larbre Competition, Le Mans 24H, FIA GT

CASTROL директен внос от Германия

Някой от тубите, като Magnatec 5w-40, EDGE 5w-40 и Magnatec 10w-40 са с новия дизайн, който Castrol налага в Европа и новата технология Smoothpour за безпроблемно наливане на маслото.

Castrol Magnatec 10w-40 – туба 5 литра – 62,00 лв

Castrol Magnatec 10w-40 – туба 1 литър – 15,00 лв

10w40magnatecbenzin.th.jpg

Полусинтетично масло за съвременни бензинови двигатели включително турбо двигатели и такива с директно впръскване. Изключително добро представяне при студен старт.

ACEA A3/B3 ; VW 501 01/505 00 ; MB-Freigabe 229.1 ; Fiat 9.55535.D2

Castrol Magnatec Diesel 10w-40 – туба 5 литра – 65,00 лв

Castrol Magnatec Diesel 10w-40 – туба 1 литър – 15,00 лв

10w40magnatecdiesel.th.jpg

Полусинтетично масло за съвременни дизелови двигатели включително турбо двигатели и такива с директно впръскване. Изключително добро представяне при студен старт.

ACEA A3/B3 ; VW 501 01/505 00 ; MB-Freigabe 229.1 ; Fiat 9.55535.D2

Castrol Magnatec 5w-40 – туба 5 литра – 75,00 лв.

Castrol Magnatec 5w-40 – туба 1 литър – 18,00 лв.

5w40magnatec.th.jpg

Напълно синтетично моторно масло за съвременни бензинови двигатели, включително турбо двигатели и такива с директно впръскване. Предпазва двигателя от продължително изхабяване – особено по време на стартовата фаза и фазата на загряване.

ACEA A3/B3, A3/B4 ; VW 502 00/505 00 ; MB-Freigabe 229.3 ; BMW Longlife-98

Castrol Magnatec Diesel 5w-40 – туба 5 литра – 78,00 лв.

Castrol Magnatec Diesel 5w-40 – туба 1 литър – 18,00 лв.

5w40magnatecdiesel.th.jpg

Напълно синтетично моторно масло за съвременни двигатели, включително турбо двигатели и такива с директно впръскване. Бързо проникване на маслото при студен старт. Висока сигурност при силно натоварване по време на дълго пътуване. Подходящ за леки автомобили с филтър за твърдите частици (DPF).

ACEA A3/B3, A3/B4, C3 ; VW 502 00/505 00 ; MB-Freigabe 229.31 ; BMW Long Life 4

Castrol EDGE 5w-40 Turbo Diesel - туба 5 литра - 89,99 лв.

Castrol EDGE 5w-40 Turbo Diesel - туба 1 литър - 19,00 лв.

5w40edgedieselz.th.jpg

Специално разработено синтетично масло за съвременните двигатели TD(турбо дизел) на VW Group под спецификацията 505.01 за PD (помпа дюза). Подходящо за коли с филтър за твърдите частици (DPF)

ACEA A3/B3 A3/B4, C3; VW 502 00/505 00/505 01; BMW Long Life -04; MB 229.51; Ford WSS-M2C917-A; Renault RN0700 / RN0710

Elf EXCELLIUM NF 5W-40

elf5w40ot1l.th.jpg

Висока производителност на маслото в двигателя се базира на последните ELF синтетична технология. Препоръчва се за целогодишно ползване в бензинови и дизелови двигатели на съвременни технологии. Спестява гориво и оптимизира работата на системите за обработка на изгорелите газове

Спецификации ACEA:

ACEA A3 / B4

API SL / CF

VW 502.00 / 505.00

Mercedes-Benz 229.3

BMW Longlife-98

Porsche

Opel GM-LL-B-025

Elf COMPETITION STI 10W-40

Опаковка: 5 литрa Цена: 55 лева

elf10w40.th.jpg

Препоръчва се за всички бензинови и дизелови двигатели. отговарящи на нуждите на съвременните двигатели дизеловата технология, а именно директно впръскване с или без комън рейл.

Спецификации ACEA:

ACEA:A3/B4

API:SL/CF

RN0700, RENAULT Benzin and Diesel without DPF

VOLKSWAGEN: VW 505.00,501.01 Performance Level VW 500.00

MERCEDES-BENZ: 229,1

За контакти: 0894042727

Станимир Казаков

Изпращам с куриер

Маслата се намират в гр. Харманли

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам колегата. Много е точен :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за това масло

DSCN3478.jpg

До колкото разбрах, се бутилира в Румъния в някакво подразделение на TOTAL :huh:

С какъв произход е маслото, което продавате?

Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам масло бутилирано във Германия...доставям маслата си лично от Германия. Гарантирам за произход и качество!

Редактирано от stkazakov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, относно промоцията за безплатен транспорт при покупка на туба 5 литра с масло и филтри. Дай ми цена за 5 литра масло GM 10W-40 в туба 5 литрова, маслен и въздушен филтър марка MANN за Опел Корса Б X12SZ купе VIVA 1996 г. 1.2 45 коня моноинжекция 8 клапана. С кой куриер работиш и в случая при покупка на туба 5 литра + маслен филтър + въздушен филтър безплатен ли ще е транспорта?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега, относно промоцията за безплатен транспорт при покупка на туба 5 литра с масло и филтри. Дай ми цена за 5 литра масло GM 10W-40 в туба 5 литрова, маслен и въздушен филтър марка MANN за Опел Корса Б X12SZ купе VIVA 1996 г. 1.2 45 коня моноинжекция 8 клапана. С кой куриер работиш и в случая при покупка на туба 5 литра + маслен филтър + въздушен филтър безплатен ли ще е транспорта?

Работя с Еконт!

Имате цените на Л.С.

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на колегата! Прати ми туба с масло GM + филтри за корсичката с транспорт за негова сметка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Много благодаря на колегата! Прати ми туба с масло GM + филтри за корсичката с транспорт за негова сметка.

Моля моля и пак заповядай!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега ще ми дадешли цена на въз. и маслен.филтър mann и Castrol Magnatec 5w-40 – туба 5 литра.

за opela astra Z22SE 2001г.

Редактирано от golemanovo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Продавам масло бутилирано във Германия...доставям маслата си лично от Германия. Гарантирам за произход и качество!

-Не че искам да се впускам в полемики по този въпрос точно, но маслата, които продаваш няма как да са произведени и бутилирани в Германия! Те са производство на рафинерията на TOTAL в Белгия. Друг е въпроса, че произвеждат и бутилират ЗА ГЕРМАНИЯ, и това е важното в случая!

Така и така писах, да попитам - колко ще ми струва общо 6-литра масло TOTAL 7000 (или както се води там), вискозитет 10W40 за DIESEL ? Само маслото, също и колко ще ми струва доставката до офис на куриер в страната ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Koлега ще ми дадешли цена на въз. и маслен.филтър mann и Castrol Magnatec 5w-40 – туба 5 литра.

за opela astra Z22SE 2001г.

Имаш оферта на Л.С.!

-Не че искам да се впускам в полемики по този въпрос точно, но маслата, които продаваш няма как да са произведени и бутилирани в Германия! Те са производство на рафинерията на TOTAL в Белгия. Друг е въпроса, че произвеждат и бутилират ЗА ГЕРМАНИЯ, и това е важното в случая!

Така и така писах, да попитам - колко ще ми струва общо 6-литра масло TOTAL 7000 (или както се води там), вискозитет 10W40 за DIESEL ? Само маслото, също и колко ще ми струва доставката до офис на куриер в страната ?

Явно нещо не сте разбрали... Никога не съм правил уточнение за всяко масло по отделно! Масло Castrol, BMW и т.н. са бутилирани и произведени в Германия. Total произведен и бутилиран във Франция. Маслата се внасят от Германия, лично от мен.

Total Quartz 7000 10W-40 - 6 литра - 63 лв. Доставка само на масло - 5 лв.

Поздрави,

Станимир Казаков

0894042727

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, последен въпрос - обещавам! Кажете ми моля Ви, освен честната Ви мъжка дума, каква друга гаранция за произход и качество получавам АЗ конкретно като клиент, да кажем ? И ако е само юнашкото доверие, като ТЪРГОВЕЦ вече ми обяснете, защо абсолютно същото масло (сега визирам конкретно TOTAL 7000 10W40 diesel) е с цена.. ~от сорта на: ФИРМА *******-* ВИ ПРЕДЛАГА;

ТОП ЦЕНИ:

5L TOTAL QUARTZ 7000 10W40 - 36 лв.

(горното го намерих само след няколко клик-а в Гугъл, и btw фирмата не е някоя сформирана за 3-часа в интернет, ами солиден дистрибутор на смазочни и други течности в бранша)

Не че някой ме задължава да купя от Вас конкретно, или от друго място.. не че ще тръгна да оспорвам нечие реноме, или мъжка дума.. но ми е любопитно, с какви аргументи Вие ще ме привлечете като клиент ? Като вземем под предвид факта, че предлагания от Вас продукт е със значително по-висока цена..

п.п. Без лоши чувства! Не целя някаква реклама или анти-реклама, просто се опитвам да направя най-правилният избор за мен и колата ми, в частност.

..Малко отклонение-допълнение - удивен съм от факта, че има доста търговци във форумите, които гарантират с думата си, че даден продукт е внесен лично от тях от Германия (да кажем, както в случая). Ами само за справка да Ви кажа, тези масла в Германия струват двойно повече! Много интересно, как от там са стигнали до тук, транспортирани.. че и печалба носят на заелите се с това начинание хора, и като крайна цена за НАС потребителите тук.. идват на нищожни пари, при това със все-същата НЕМСКА гаранция за качество !??

И как можем да разчитаме на знания и опит, които всъщност са.. празни приказки! Защо го казвам ли ? Ами как да вярвам на човек, който дори не знае какво предлага, от къде тръгва.. от къде и как минава.. пък аз накрая да разчитам на това нещо 10 000км. да кажем !? Castrol било немско, така ли ? Ами ако кажа например, че.. Castrol се произвежда и в Италия, в рафинерия на Agip.... и за още по-голяма точност, се допълня със следното -

Произвеждало преди доста време...Откакто Castrol e собственост на BP вече си се произв. в техните рафинерии на BP :)

Редактирано от DALGONSKi

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Добре, последен въпрос - обещавам! Кажете ми моля Ви, освен честната Ви мъжка дума, каква друга гаранция за произход и качество получавам АЗ конкретно като клиент, да кажем ? И ако е само юнашкото доверие, като ТЪРГОВЕЦ вече ми обяснете, защо абсолютно същото масло (сега визирам конкретно TOTAL 7000 10W40 diesel) е с цена.. ~от сорта на: ФИРМА *******-* ВИ ПРЕДЛАГА;

ТОП ЦЕНИ:

5L TOTAL QUARTZ 7000 10W40 - 36 лв.

(горното го намерих само след няколко клик-а в Гугъл, и btw фирмата не е някоя сформирана за 3-часа в интернет, ами солиден дистрибутор на смазочни и други течности в бранша)

Не че някой ме задължава да купя от Вас конкретно, или от друго място.. не че ще тръгна да оспорвам нечие реноме, или мъжка дума.. но ми е любопитно, с какви аргументи Вие ще ме привлечете като клиент ? Като вземем под предвид факта, че предлагания от Вас продукт е със значително по-висока цена..

п.п. Без лоши чувства! Не целя някаква реклама или анти-реклама, просто се опитвам да направя най-правилният избор за мен и колата ми, в частност.

..Малко отклонение-допълнение - удивен съм от факта, че има доста търговци във форумите, които гарантират с думата си, че даден продукт е внесен лично от тях от Германия (да кажем, както в случая). Ами само за справка да Ви кажа, тези масла в Германия струват двойно повече! Много интересно, как от там са стигнали до тук, транспортирани.. че и печалба носят на заелите се с това начинание хора, и като крайна цена за НАС потребителите тук.. идват на нищожни пари, при това със все-същата НЕМСКА гаранция за качество !??

И как можем да разчитаме на знания и опит, които всъщност са.. празни приказки! Защо го казвам ли ? Ами как да вярвам на човек, който дори не знае какво предлага, от къде тръгва.. от къде и как минава.. пък аз накрая да разчитам на това нещо 10 000км. да кажем !? Castrol било немско, така ли ? Ами ако кажа например, че.. Castrol се произвежда и в Италия, в рафинерия на Agip.... и за още по-голяма точност, се допълня със следното -

Произвеждало преди доста време...Откакто Castrol e собственост на BP вече си се произв. в техните рафинерии на BP :)

Сега ще Ви споделя нещо, конкретно с Вашия случай. Вие най вероятно сте поредният, който знае много и може всичко! Хората са казали, като нямаш намерение да правиш нещо, не пречи на останалите!

Колкото до Total, ще споделя следните факти:

Маслата излезнали от рафинерията си във Франция за пазар Германия излизат със следният надпис:

Total Quartz 7000 Energy 10W-40 - там няма Total Quartz 7000 Diesel или Total Quartz 7000.

С какво се занимавате г-н разбирач?

Не беше ли редно, когато искате да попитате нещо да го направите на Л.С. Нужно ли е да се излагате по този начин, колко наистина не разбирате и можете. Като искате да си купите това масло, просто го правите и с извинение (не сер.те ) в дадена тема! С най добри пожелания! Това е Българина, не е важно аз да съм добре, важното е ти да си зле!

Последно само да направя уточнение, че фирмата ми е създадена 2008 година, не е сформирана за 3 часа в интернет!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва-ли съм поредния или последния, който знае и може всичко.. но не пречи да научавам по нещо всеки ден. Днес например научих, че няма смисъл да се опитваш да се добереш до каквито и да било ИСТИНИ в България! И трябва ли да имам намерение да правя "БИЗНЕС" подобен на твоя задължително ? Преча ли ти !? Ми ти сам си пречиш, мен не можа да ме убедиш - успех с БИЗНЕСА и убеждаването на други потенциални клиенти като мен!

Колкото о маслата и етикетите им - колкото бизнесмени предлагащи такива, толкова и етикети! Че и повече..

С какво се занимавам ли !? Ха-ха.. какво значение има, г-н Разбиращ ? :)

Редно да попитам по какъвто начин намеря за добре - темата ти е отворена, пък и предполагам знаеш как се трият мнения. Или ги отваряте само за хвалби и сладки приказки !?

И като е създадена 2008г. ТОВА е страшната гаранция за качество и т.н.!

Успех с продажбите, дано по-рядко такива питащи като мен и повече покупки и хвалебствени суперлативи тук! Лек ден и успех, това от мен!

п.п. Поласкан съм от отношението ви към клиентите, които просто се опитват да получат повече информация от вас за предлаганите стоки/услуги!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Едва-ли съм поредния или последния, който знае и може всичко.. но не пречи да научавам по нещо всеки ден. Днес например научих, че няма смисъл да се опитваш да се добереш до каквито и да било ИСТИНИ в България! И трябва ли да имам намерение да правя "БИЗНЕС" подобен на твоя задължително ? Преча ли ти !? Ми ти сам си пречиш, мен не можа да ме убедиш - успех с БИЗНЕСА и убеждаването на други потенциални клиенти като мен!

Колкото о маслата и етикетите им - колкото бизнесмени предлагащи такива, толкова и етикети! Че и повече..

С какво се занимавам ли !? Ха-ха.. какво значение има, г-н Разбиращ ? :)

Редно да попитам по какъвто начин намеря за добре - темата ти е отворена, пък и предполагам знаеш как се трият мнения. Или ги отваряте само за хвалби и сладки приказки !?

И като е създадена 2008г. ТОВА е страшната гаранция за качество и т.н.!

Успех с продажбите, дано по-рядко такива питащи като мен и повече покупки и хвалебствени суперлативи тук! Лек ден и успех, това от мен!

п.п. Поласкан съм от отношението ви към клиентите, които просто се опитват да получат повече информация от вас за предлаганите стоки/услуги!

Нямам нито едно мнение изтрито! Отношението ми към клиентите ми е на доста високо ниво. Дразня се на подобни хора, който въобще нямат вероятно и най малко намерение да купуват, но гледат да сриват чистата и приветлива тема! Да темата е отворена да напишеш мнение, а не да говориш, че в Германия цените били по високи. Пускай 2-3 тона да видим каква ще бъде цена?

Гаранцията за качестовото е какво казват, моите клиенти за мен!

Влез разгледай другите форуми и тогава си направи сам извода! В самото начало ми поиска информация и аз ти я дадох нали ? Написа информация, която не е вярна....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще драсна едно мнение в подкрепа на DALGONSKi и ще си позволя, като част от модераторския екип да приканя stkazakov да спазва добрия тон.

Аз също като DALGONSKi смятам, че е без значение с какво аз и той се занимаваме.

От значение са 2 неща:

- на пазара е пълно с ментета

- ти се занимаваш с търговия и аз не те познавам

Съответно искам доказателство, че това което продаваш не е менте.

Ти обаче се държиш грубо и разказваш приказки.

Прав си, че най-добрата реклама са количеството доволни клиенти. И си прав. Но аз не познавам всеки един от тях колкото познавам теб - сиреч хич и не знам дали не си помолил твои познати да те "похвалят".

От всичко написално излиза, че съмненията стават твърде много...

Аз обаче смятам, че си добре дошъл да предлагаш продуктите си тук - все пак от мненията се вижда, че има и доволни колеги, на чието мнение мога да разчитам, а и цените не са лоши, ако човек си направи една хубава сметка.

Карай я да върви и не се засягай - приеми го реално. На всички ни е писнало от шанаджии, шмекерджии и тарикати на дребно.

За това и повечето от нас подхождаме с недоверие. И е в твой интерес да спечелиш доверието ни, защото повечето мисялт като мен - stkazakov продава с 5 лв повече, но поне когато купя от него знам, че е качествено.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз ще драсна едно мнение в подкрепа на DALGONSKi и ще си позволя, като част от модераторския екип да приканя stkazakov да спазва добрия тон.

Аз също като DALGONSKi смятам, че е без значение с какво аз и той се занимаваме.

От значение са 2 неща:

- на пазара е пълно с ментета

- ти се занимаваш с търговия и аз не те познавам

Съответно искам доказателство, че това което продаваш не е менте.

Ти обаче се държиш грубо и разказваш приказки.

Прав си, че най-добрата реклама са количеството доволни клиенти. И си прав. Но аз не познавам всеки един от тях колкото познавам теб - сиреч хич и не знам дали не си помолил твои познати да те "похвалят".

От всичко написално излиза, че съмненията стават твърде много...

Аз обаче смятам, че си добре дошъл да предлагаш продуктите си тук - все пак от мненията се вижда, че има и доволни колеги, на чието мнение мога да разчитам, а и цените не са лоши, ако човек си направи една хубава сметка.

Карай я да върви и не се засягай - приеми го реално. На всички ни е писнало от шанаджии, шмекерджии и тарикати на дребно.

За това и повечето от нас подхождаме с недоверие. И е в твой интерес да спечелиш доверието ни, защото повечето мисялт като мен - stkazakov продава с 5 лв повече, но поне когато купя от него знам, че е качествено.

ЗДравейте,

за да се уверите сами, едва ли познавам толкова много хора по форумите!

Ето два, три линка да видите:

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.ph...63&t=293316

http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?f=47&t=78714

http://clubcitroen.bg/forum/viewtopic.php?f=89&t=54347

Уверете се сами, колеги!

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

имам удоволствие да Ви предложа ОТСТЪПКА ОТ 30% за комплект съединител, притискален диск, маховик, лагер и т.н.

Срок на промоцията до 10.07.2014г.

За въпроси моля изпращайте Л.С.!

Поздрави и успешна седмица!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, да ви се намира ELF EVOLUTION SXR 5W30 5л. и цена?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега, да ви се намира ELF EVOLUTION SXR 5W30 5л. и цена?

Мога да Ви предложа 5 литра - 75 лв.

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Нека Новата 2015 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОМОЦИЯ НА НЯКОЛКО ПРОДУКТА ДО КРАЯ НА МЕСЕЦ МАРТ 2015Г.

TOTAL QUARTZ 7000 10W-40 - 5 ЛИТРА - 45 ЛВ

TOTAL QUARTZ 9000 5W-40 - 5 ЛИТРА - 49 ЛВ

TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-40 - 5 ЛИТРА - 60 ЛВ

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 - 5 ЛИТРА - 65 ЛВ

TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 - 5 ЛИТРА - 65 ЛВ

MOTUL 6100 SYNERGIE+ 10W-40 - 5 ЛИТРА - 59 ЛВ

MOTUL 8100 X-CESS 5W-40 - 5 ЛИТРА - 65 ЛВ

MOTUL 8100 X-CLEAN 5W-40 - 5 ЛИТРА- 79 ЛВ

MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30 - 5 ЛИТРА- 85 ЛВ

+БЕЗПЛАТНАТА ДОСТАВКА ДО ОФИС НА ЕКОНТ!

Поздрави от Екипа на AutoKazakov.BG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване