Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Tropcho

Почивай в Мир

Recommended Posts

Идеите на Драго са чудесни и аз се присъединявам, но примерно за стикерите да пише Боян Вълков ... моето мнение е няма Shapkar

Редактирано от stambata

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Идеите на Драго са чудесни и аз се присъединявам, но примерно за стикерите да пише Боян Вълков ... моето мнение е няма Shapkar

Стамба повечето колеги от форума го знаеха с nick-a му тук, и затова ще е по добре да го пише. Надяваме се някой да постне някакви предложения.Писах си с Уили и той даде съгласието си за изменение на стикера за Бургас а и за всеки който желае.Ако ви допада идеята за тениската която искам да дадем на родителите му, напишете своите думи към Боян за да можем да ги щамповаме.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен Приятелю помни, че споменът добър приятелю е споменът за Теб. Незнам какво да кажа приятелю мой СБОГОМ МОЙ ЧОВЕК!!!

Редактирано от Blue_Beast

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи благодарности към Willy, simbon4o, Kadett_93 и SiSkOo за помоща. Ето едното предложение а другото го чакаме от Свилен

logo_big_copy.jpg

Редактирано от Tropcho

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще е втория.Благодаря Свилка, на срещите ще уточним бройките :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втория ми харесва и на мене повече, а за големината какви размери ще има, мисля че ако е по-голям от сегашния ще е по-добре

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е в това, че е добавен черен фон отдолу колкото да се сабере надписа. Като размери дали ще има и 1см разлика незнам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на Желязко тениската която искахме скоро ще е в бургас.Ще изберем най добрите мнения на Бобито както и всеки ще напише нещо на нея и след това ще я дадем на семейството му.В неделя ще ходя в Средец да поднеса цветя и да се видя с родителите на Боян.Който иска да дойде е добре дошъл

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искаш ли в събота, почивам и мога да дойда с теб или не ти е удобно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е събота ще е следобед защото съм до 14.00 на работа.Тогава са 9 дена :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля събота или неделя да отида до Средец да поднеса цветя и да се видя с на Боян родителите....има ли желаещи???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение към модераторите на форума-може ли да се сложи черна(траурна)лента на профила на SHAPKAR?Това е хем да отдадем почит към нелепо загиналия колега,хем колеги които не знаят за него да не го търсят за разни обяви? :sad-smiley-046:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обсъжда се колега :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kolegi zapo4va se sabiraneto na pari za pametnika koito re6ihme da postavim na lobnoto mqsto krai Sredec.Vseki jelae6t da se svurje s men ili JO.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване