Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Tropcho

Почивай в Мир

Recommended Posts

С голяма болка и скръб ви съобщавам че почина нашият приятел и колега Боян (Shapkar). Погребението ще се състои утре от 15.00 в траурен парк гр.Средец.Нека изпратим и кажем последно сбогом на един страхотен човек, добър приятел и верен фен.Който желае да дойде на погребението да се свърже с мен на 0895150009 или с Желязко на 0896809331 за да се уговорим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е утре на 22.03.2012 от 14.00ч на паркинга на КАУФЛАНД

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости. Винаги е крайно нелепо да си отиват млади хора, но животът в повечето случаи е отвратителен и несправедлив. Как е станало?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катастрофира с мотор...Не искам излишни мнения в или размисли и страсти в темата.Лично на мен ми беше доста близък и е тежко.Това ще е неговата тема, той няма да бъде забравен от нас

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почивай в мир, братле! :sad-smiley-046: :sad-smiley-046:

Беше наистина страхотно момче...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека го изпратим както заслужава...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да прости момчето!

За съжаление животът не пита, и като се случи нещо подобно - на всички е много лесно да обвиняват причините.

Причините според мен нямат толкова голямо значение, има стара приказка "Като ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш !"

Остават добрите спомени . . . Нека не забравяме, че живота е преходно явление за всички от нас!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за момчето! Бог да го прости!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо сам потресен, чета и още не мога да го осъзная... Почивай в мир, приятелю ! Ще ни липсваш много !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за момчето.Нека почива в мир!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости!

Направо не мога да повярвам, че толкова млади хора си отиват нелепо.. 22 години .. Дано е на по-добро място!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости! Не всичко зависи от нас.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости момчето! Много жалко...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости момчето!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боян беше войник (човек който се предполага, че е готов да даде живота си във война), да но нито във войната за която работеше, нито в тази в която го изгубихме има победители.

Колкото и да ми е мъчно за Боян 5 пъти повече ме е яд заради това как си отиде. Иска ми се да няма значение, НО ИМА когато си на 22, а не на 122...

Каквото и да кажа както и да обясня колко ми е неприятно от всичко е късно и безсмилено. Жалко за него и близките му.

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желязко, моля те направи темата важна, ако са съгласни и другите администратори.Благодаря на всички колеги които дойдоха днес да изпратим нашият обичан приятел.Дано шапкарчето е чул и изтрелите на колегите си, и прекъсвачите на всички които се бяхме събрали да го изпратим за последно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст на момчето не го познавам но изказвам мойте съболезнования " Почивай в Мир"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почивай в мир приятелю... винаги ще те помня такъв какъвто беше ... братовчед.. прияте... брат... никога не ще те забравя дано наистина си ни чул днес и си видял че те изпратихме в последното ти пътуване... :(((

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета какво ще кажете да си направим стикери нещо от сорта на "В памет на Боян Shapkar Rip ти винаги ще си един от нас" ???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе цял ден си мисля за това, какъв стикер да си направя за колата.Аз лично съм ЗА

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а лентата която сложихме на колата реших да стои там поне до 40тия ден и да я оставя на гроба му после...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно лентата и аз така мисля.МОЛЯ НЯКОЙ КОЛЕГА КОЙТО МОЖЕ ДА РАБОТИ С ФОТО ШОП ДА НАПРАВИ НЯКОЙ СТИКЕР.Аз предлагам стикера да е както сегашния но да е по голям и отдолу да пише: Почивай в мир Боби (Shapkar) завинаги в сърцата ни, или нещо подобно.Отворени сме към всякакви предложения.А идеята ми за тениската е всеки да напише нещо прощално към него например Tropcho: Бог те прибра за да научиш ангелите да са по добри...Почивай в мир приятелю...Всичките мнения от колеги и приятели да ги щамповаме на тениската и ще я дадем на майка му

Редактирано от Tropcho

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване