Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

чудя се между няколко модела вектра с 2.2-122- 147 от 2003 един сигмом със 155 автомат 2005 :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето линковете http://www.cars.bg/u490222, това е другия, http://www.cars.bg/u285186

Редактирано от willy
линковете!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На външен вид Вектра-та е доста по-лачена и запазена, но като ги гледами двете вътре.. направо се учудвам как може толкова нови коли да са толкова похабени в салона !? :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вектрата :th_up:

Не ми харесват комбита изобщо, но това е въпрос на вкус.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На външен вид Вектра-та е доста по-лачена и запазена, но като ги гледами двете вътре.. направо се учудвам как може толкова нови коли да са толкова похабени в салона !? :blink:

От Италиански рент-а-кар-и какво чакаш? Само им виж цената и годината и можеш да си представиш за какво иде реч...

антон_31 Бензинов автомобил ли търсиш? Защо? И какъв е тавана на парите които си отделил?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тавана е около 10-11 да търса бензинов хечбек, после газова уреба

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :) От днес съм тук във форума и се интересувам от всичко което може да ми кажете за Вектра Ц дизел 2,2

Никога не сам карал такава кола ,но имам познат който ми каза че е много комфортна :)

Мисля да си взема и аз ,но ако може да дадете мнения,кое са слабите и места,колко е поддръжката .

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/opel-...ories=Limousine

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дотук отзивите са отлични разход 5-5,3 л. комфорт,вървеж.зависи какво очакваш. :flag_opel: :3:

нека колегите със по-голям стаж да кажат мненията

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме поддръжката (първоначалното обслужване ) и след това и кои са слабите места на колата .С тези 125 коня пъргава ли е ? :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 предни амортисьори bilstein -320 лв. преден носач-180 лв. масло филтри-250 лв. за варен върви се пак 125 кс. а не реакивен самолет

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Здравейте и от мен. Изчетох доста неща в интернет, и по-специално по форумите, и малко се пообърках и затова ви моля за съдействие. Бих искал да ви помоля да ми отговорите на няколко въпроса относно Opel Signum 3.0 V6 CDTI - 184к.с. с 6 степенна автоматична скоростна кутия.

Интересува ме дали проблемите с прегряването на някои цилиндри при предишния вариант на този мотор с 177к.с. са вече отстранени? Интересува ме освен тези 7к.с. разлика дали има и други съществени разлики? Но най-вече наистина ми е важно да разбера дали проблемите от предишния мотор са отстранени.

Ясно е, че двигателите по салоните ги мият - въпроса ми обаче редно ли е след това по болтовете по самия двигател да се появи ръжда? Това може ли да означава, че двигателя е отварян за ремонт? Мисля, че болтовете би трябвало да не ръждясват, но ако са развивани или стягани да им е паднало покритието и едва тогава да са започнали да ръждясват? Какво е вашето мнение?

И последно - навсякъде в нета и в разни каталози ги има спецификациите на модела, но никъде не открих колко е просвета ( клиренса ) на автомобила. Някой от вас колеги знае ли колко ориентировъчно е просвета?

Ясно е, че ще се направи диагностика в сервиз, но все пак някои неща може да не се открият. Надявам се да ми дадете някои насоки или съвети относно този автомобил.

Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване