Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Фабрични касетофони и CD плейъри

Recommended Posts

Колеги имам проблем със оригиналното ЦД .Записал съм няколко диска и то на най-ниската скорост и пак не вървят :( . Тръгва ми песента за няколко секунди и след това спира (абе прескача нещо,не знам ) .Ако модела има някакво значение ,не мога да помогна -не го знам :( става въпрос за Вектра Ц ГТС 2,2 ДТИ 2003г. Дайте някои съвет :) Благодаря ви предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да опитате с друга марка дискове :dontknow: , ако и това не помага - майстор който да почисти оптиката. Може да опитате с дисковете за почистване на оптика дали ще оправи положението.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Може да опитате с друга марка дискове :dontknow: , ако и това не помага - майстор който да почисти оптиката. Може да опитате с дисковете за почистване на оптика дали ще оправи положението.

Колега и аз да попитам за моя плеър. Модела го пише CD30 обикновенния без МП3.

Проблема е че пуска само оригинални дискове.

Почистих оптиката с диск но проблема не се реши. Това фабрично заложено ли е или проблема е само при мен.

Не иска да пуска записани от мен дискове на най ниска скорост съм ги правил .Трябва ли да се разкодира нещо по касетофона или е друг проблема? :n055:

Редактирано от stancho99

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай само с аудио диск,да не е МП3 формат.Ако е МП3 няма да ги свири.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че не свири МП3, но проблема е че не свири и НЕ МП3 дискове.

Днез записах диск на TraxData и тръгна но явно не харесва Verbatim. 3 диска вече и не ще.

Ще го мъча с друга марка да видя

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли възможност да си махна фабричното CD30 на астрата и на негово място да монтирам друго, но по някакъв начин да успявам да си влизам в борд комп., часовника и т.н

п.п Нямам мулти волан!

Благодаря предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам такова СД CCRT 700 къде е кабела за ченджъра къде отива? Взех си ченджър но къде е кабела където се свързва ченджъра? http://vicho1992.snimka.bg/hobby/opel-vect...857386.35022819 Къде отива този кабел къде трябва да бъде ченджъра? и въобще според вас на тази букса която влиза в СД-то има ли пинове за ченджъра?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам моето сд (opel cd300 (rds) ) на корса б по колко вата тонколони може да захрани и също така , задните колонки какъв размер са?

Opel_CD300-RDS_90383700_Blaupunkt_7642856520_GM0300_EU_enl.jpg

Редактирано от velimir1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване