Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Фабрични касетофони и CD плейъри

Recommended Posts

Доколкото знам,само оригинални СД-та.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А записани от мене не може ли?А ако може,как да ги запиша?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай с някакъв конвертор да смениш формата на музиката,примерно-от МР3 към друг формат,или запиши на най-ниската възможна скорост на записвачката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CDR500 Delco чете най-обикновени аудио цд-та. Моите си ги записвам с Неро 10 аудио цд формат на най-високата скорост и си свирят без проблеми.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам дали като си сменя оригиналния касетофон на Вектра Б 1998година отново с оригинален, само че със CD, дали ще мога да си ползвам пак мултиволана на колата и дали ще си използва вградения дисплей на колата, както прави сегашният ми касетофон. Не знам дали тук е правилното място да си задам въпроса, но съм нов във форума, а пък и грам не разбирам! Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да можеш без проблем да си ги ползваш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам Опел Астра Г купе , но е без фабрично CD и търся в момента такова...Искам да попитам долу горе как вървят цените на тези CD , без значение от модела?

П.С. Нов съм във форума и ме извинете, ако не съм уцелил темата :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Разгледай колега в този раздел има каквото търсиш :newsm05_41:

Благодаря , но все пак аз ли не мога да видя дали има повече теми или са само тези , които ми излизат :blush: или има опция за смяна на страница?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся панел за този касетофон 22 DC247/78 no display че моя го няма така я взех колата Моля помогнете.

10102011159.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това чудо няма да имаш нито управление от волана, нито инфо на дисплея!За около 20-тина лева може да намериш в добро състояние CAR400 - дори скоро гледах, че имаше в раздела за обяви такъв касетофон.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някое от оригиналните цд-да за опел дали четат мп3 формат пишете на л.с.!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос хора! 1во здравейте от 3 дни съм собственик на Opel Combo 2002година с вградено радио Philips car 2004 И неможах да разбера има ли възможност за свързване към CD changer или USB interface и ако има от къд емога да си набавя?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Фабрично Аудио CAR400 (Philips)

Фабричен автокасетофон без възможност за управление на CD ченджър, няма собствен дисплей - ползва този на автомобила - RDS, с падащ панел.

Колега извинявам се за въпроса, но как става запаметяването на станциите при този модел?

Или ако имаш ръководство да ми дадеш линк!

Благодаря!

Поздрави

п.с. Търся всичко (ръководство на потребителя, схеми, съвети и др.) на български или английски за Опел Зафира 1,8 , 2000 г.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настройките на радио са идентични при фабричните касетофони CCR600 и CAR400 както при CDR500. Ето тук описание от книжката как става това:

click-me.gif

Ще се опитам да изнамеря моята книжка на CAR400 и да я сканирам за да го има описанието и конкретно за него!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от къде може да се намери описание на настройките които излизат когато се включи ЦД-то със задържано копче РДС? За ЦДР 500 Делко става въпрос.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега! Ако намериш книжлето и го пратиш ще съм ти много благодарен!

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих :) но книжката се оказа, че е на Италиански :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем! Намерих го на англ. от друг колега!

Благодаря ти за усилията!

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги!

Темата е "застояла" така да се каже,но аз имам нужда от малко инфо!

На МИД дисплея в левия долен ъгъл има 2 иконки,едната предполагам е за Трафик Контрол (кръгчето),а другата за функция телефон (слушалка).

IMAG0035.jpg

Зад жабката имам 4 букси.

До колкото знам са за "CD Changer","Traffic Control" и "Phone".

Въпросът ми е ,ако се постави Philips CCRT 700,което има функция телефон,дали всичко ще функционира?

Ще могат ли да се провеждат разговори,ще изписва ли инфо на МИД дисплея за типа обаждания и т.н..?

Как точно би могло да стане,и нужна ли е поставка (оригинално) за определен модел телефон,или може да мине без нея(надали има Bluetooth).

Изобщо ,може ли,и как да стане това?

Благодаря предварително!!!

Редактирано от irmscher-01

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз пък искам да ви попитам дали мога да си сменя моят плеър ccrt 700 и неговия дисплей с VDO CDR 500 + MID и също така има ли разлика в буксите и каква е? Моля да ми помогнете, и ако успея пускам ги за продажба ако интерес

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване