Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
ociata

Мобилно приложение

Recommended Posts

Здравейте,

Първо искам да помоля някой модератор да премести темата, където е най-подходящо защото аз гледах, но не се ориентирах къде ми е мястото :biggrin: .

Сега към същината. От известно време работя върху едно приложение, което представлява справочник на OBD2 грешките. Приложението е напълно безплатно и е все още във фаза тестване, но е близко до крайния продукт. Качвам и няколко снимки да разберете за какво става на въпрос. Старал съм се да е максимално опростено и лесно за работа. За в бъдеще се предвиждат няколко улеснения за крайния потребител като:

- Запис на грешката с датата(в бъдещ момент може да се провери същата грешка ли е била и преди)

- БГ език

- Добавяне на останалите грешки за по-старите ECU-та, тези на ABS и др.

Име: iOpel

Категория: Приложения

Размер: 208k

Операционна система: iOS

screenshot1

screenshot2

ЛИНК ЗА СВАЛЯНЕ

Всякаква обратна връзка е добре дошла.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Похвално, че си се хванал с това колега!

Искам да питам, това е един вид "преводач" какво означава грешката - нали?

Мислил ли си да е унифицирана без значение на каква OS е стартирана самата програмка?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах да я инсталирам и ми дава iOpel failed to install. :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да поясня, че това е така наречена "бета версия" - тоест официално не е одобрена от Епъл и затова я няма в АппСтор и може да бъде инсталирана само на Джейлбрейкнати устройства.

Иначе за унифицирането е мислено и в момента паралелно с тази версия се разработва и версия за Андроид, но там нещата са в малко по-начален стадий все още.

Поздрави,

Христо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновена версия включваща следните промени:

- Преводач на предупрежденията показвани от бордовия компютър(МИД)

- Оправяне на стари проблеми по приложението

Screen

Screen2

Линк за сваляне на най-новата версия - изисква безплатна регистрация в сайта

Редактирано от ociata

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Първо да поясня, че това е така наречена "бета версия" - тоест официално не е одобрена от Епъл и затова я няма в АппСтор и може да бъде инсталирана само на Джейлбрейкнати устройства.

Иначе за унифицирането е мислено и в момента паралелно с тази версия се разработва и версия за Андроид, но там нещата са в малко по-начален стадий все още.

Поздрави,

Христо

Ясно защо не се инсталира при мен тогава. Нямам джейлбрейк. :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, познавате ли някой в Бургас, който да диагностицира, ремонтира или да даде параметри на EКУ-то за Опел Кадет ГСИ - 18Е, 115 к.с., 1985. Номерът по Дженерал моторс е: 90 122 322.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолега, на какви версии на IOS Работи приложението че аз съм с Wited00r 5.11 (модифициран IOS 3.1.3 )

и ще мога ли да го кача чрез 3Store или Cydia ?

че отскоро съм с Iphone 2G и се уча още :)

бе щом го хакнах мога да се нарека и напреднал ама .... :naughty:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кога да чакаме версия за Андройд? На "вие" съм с андройд-а, но ако мога да помогна с нещо само кажи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за съжаление съм пропуснал да отбележа но приложението от близо година вече е качено в АппСтор и може да се свали абсолютно безплатно от iTunes.

ВЕЧЕ НЕ Е НУЖЕН ДЖЕЙЛБРЕЙК!

ЛИНК ЗА СВАЛЯНЕ

Колега Duke_BG текущата версия на приложението(1.1) има вероятност да тръгне на iOS 3.1.2. В момента е качена и чака одобрение версия 1.2, която няма да може да работи на този телефон.

Редактирано от ociata

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Бих искал да попитам какъв е начина за чистене да дадена грешка?

В приложението е описано как да ги намираме, има ли начин какда се чистят? Или си трябва външен софт за тази работа ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове