Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Иван Златев

Проблем с Омега А

Recommended Posts

Сутринта се пребирам от работа и до момента всичко нормално карах на метан,изведнъж умаля все едно ми свърши метана,прехвърлих на бензин и продължих нормално... но не след дълго направи същото и на бензин.Двигателя започна да "трепери" все едно има недостиг на гориво и едвам се движех,пред нас като паркирах я оставих да работи на оборот,работеше нормално като се опитам да я форсирам пак започва да прави така до около 2000 оборота стига със зор,а нагоре се форсира и работи добре над 2000 оборота,възможно ли е да е свещ,чек-а не ми е святкал... моля за помощ.Двигатела е C20NE

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за отговорите които ме заляха!!! колата се оправи,няма значение от какво беше явно не ва интересува може да махате темата,беше ми много приятно да си загуба времето с тоя форум...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,недей така да приемаш нещата,колко са колегите които карат такива кораби и се сблъскват с такива проблеми като твоя?Форума е затова,когато някой колега си поправи колата да сподели какви са били причините-ако иска,разбира се-за да е полезен и на другите.Това,че никой не се е отзовал на твоят призив вероятно се дължи на факта че не е минал през съответната ситуация.Ако искаш да бъдеш полезен,може да споделиш каква е била повредата при теб.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си малко прекалих :biggrin: проблема беше там че буксата за диагностика се беше намокрила,при мен седи в дясно набутана в една кухина под чистачката и отдоло има една дупка и явно като минавам през локви пръска и беше мокра,сега съм я преместил върху бомбето на амортисьора и няма никакви проблеми ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване