Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
genko

срещите в Ямбол

Recommended Posts

Така,след като лошия Касап ми закла темичката :pop:,реших да понахалствам :nagul: малко и да си пусна нова :P.Смятам най-накрая да ви покажа новото място на което в ЯМБОЛ вече си провеждаме опел срещичките :ieee:

009487234.jpg

009487247.jpg

Мммм да,това е новият ни дом. :D.След като цяло лято прекарахме ето така                                                                009487230.jpg                                                                                                      :) и след като времето е вече

009487611.jpg

Трябваше да се измисли нещо.И тогава на никому известния :haha: МАНОЛОВ,ми се обади и каза че е решил проблема :clap:.И така,вече чакаме да се включат на новото място за нови срещи,членове на електората :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Така,след като лошия Касап ми закла темичката :pop:,реших да понахалствам :nagul: малко и да си пусна нова :P.Смятам най-накрая да ви покажа новото място на което в ЯМБОЛ вече си провеждаме опел срещичките :ieee:

Трябваше да се измисли нещо.И тогава на никому известния :haha: МАНОЛОВ,ми се обади и каза че е решил проблема :clap:.И така,вече чакаме да се включат на новото място за нови срещи,членове на електората :opel_forever:

Няма ли тук Ямболлиииииии, не виждам да пишете тук.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брияттттттттттттттттттттттттттттт май си оставаме само двамата :mhihi:.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаааааааааааааааааааа,тука сме бе :dance: .Днес си направихме една много ползутворна опел срещичка,от която всеки направи,научи или видя нещо ново.След слабия старт в началото,все повече фенове на марката се престрашават да дойдат при нас.Дори си имахме и посетители от стара загора и софия,които да уважат нашата среща.А ето и малко снимки от мен

011082141-big.jpg

011082153-big.jpg

011082177-big.jpg

011082175-big.jpg

011082174-big.jpg

011082173-big.jpg

А ето и густо кадетчето на МАРТО

011082140-big.jpg

011082142-big.jpg

011082117-big.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала бате страшна снимка си направил на червената "патрулка" ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Няма ли тук Ямболлиииииии, не виждам да пишете тук.

Аз не съм от Ямбол, но като прекарах 1 ден при вас и точно това си мислих, що народ се извървя просто ей така да мине да Ви види...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас е весело, че ти хвана и фолк звезда, бат'Здраво гърка, че само гръдско пеел :).Тази седмица всички ви чакам всички в 16.00ч. на същото място.Ще има още малко хора , така нови :opel_forever: :icon_smile:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще намина

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело беше,имаше и един старт а за втори не остана ред.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криминали такива защо беше само 1, защото ви хванаха полицайте, само на мен ми се размина , дали защото съм много послушен?Ето малко снимки от днес, а другата седмица ще има маса и малко повече столови.А за гонката .... бърза е малката астра бърза е ...

011197713-big.jpg

011197716-big.jpg

011197720-big.jpg

Малко са снимките заради това ,че решихме и малко гонка да има.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължението на Тенево беше под сякаква критика,малко коли и малко стартове.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя се събираме пак нали?Да не би да има някаква промяна.Айде тоя път и аз съм там. :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е наред сме на линия :icon_wink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да но този път МАНОЛОВ .да си предопреди полицаите/куките/ да несе мешат на хора от опел -форума ,куките са от голф-форума затова така правят.. :sad-smiley-046:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
да но този път МАНОЛОВ .да си предопреди полицаите/куките/ да несе мешат на хора от опел -форума ,куките са от голф-форума затова така правят.. :sad-smiley-046:

да бе,много странно уж и те колеги с опелчета,а в голф форума :dummy: :dontknow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдба,избрали са грешната марка

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше ползотворна среща, макар в малко понамален състав, но пък имаше малко голфове и аудита.Както май на всяка среща се пръква някое тунинг творение.Ето днес какво се случи на кадета на Генко:

011321514-big.jpg

Ето едно старо творение, май от 1-вата среща на новото място.

011321523-big.jpg

011321541-big.jpg

Тук Генко си намери братче по години

011321554-big.jpg

011321578-big.jpg

011321591-big.jpg

Тук някакви магии стават

011321653-big.jpg

разни калибри с 18-ки

011321682-big.jpg

И накрая разни скъпи волани по кадети

011321685-big.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
да бе,много странно уж и те колеги с опелчета,а в голф форума :dummy: :dontknow:

Еми Генко вече маи ще предадат марката. Нали вече си имат новите и "бързи" Ситроени

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз смятам да дойда.Малко ще ми е трудно ,защото съм на работа в неделя :confused: ,ама ще гледам да направя нещо :idiot: .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване