Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
rici82

car 400

Recommended Posts

Здравейте колеги,падна ми акумулатора на моята астричка разбира се ми се кодира касетофона :angry: .Моля за помощ,а моделът е CAR 400 с сериен номер GM0400X2437570...Благодаря Ви предварително :help: :help: :help: :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябват и други цифри примерно:

( model: GM 90506173, PA6-GF15, 1614438 Philips)

ей тук има калкулатор

http://www.filecrop.com/9741716/index.html

Редактирано от BurgazliqT

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя пробвах с горния номер в тоя калкулатор и нищо не се получи иначе цифри моного има написани по него

dsc06027v.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В архива от линка антивирусната ми засече 4 броя вируси :excl: :excl: :excl: :excl: :excl: Проверявайте винаги какво теглите!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
трябват и други цифри примерно:

( model: GM 90506173, PA6-GF15, 1614438 Philips)

ей тук има калкулатор

http://www.filecrop.com/9741716/index.html

Няма калкулатор за Philips ,има една база данни която не е на 100% пълна а и не е free .

На моя Car400 оригиналният код беше 8020 пробвайте ако искате с него.

Всяко радио си е с уникален код ,така ,че най-много да си го блокира като пробва чужди .

aan_astra гледам ,че си от Варна ,ако искаш да ти го разкодирам ,пиши на Л.С. :dry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори ако е имало вирус в линка

аз не ползвам антивирусна

на car300 съм ползвал подобни програми и вършеха работа

но явно за кар400 е по сложно

пуснах данните в един форум в който на повечето намират кода

http://forum.eserviceinfo.com/viewtopic.php?p=260854#260854

biglubo and opelomega

Sorry....Main Dealer or Radio Decoding Service only for this code!!!

по по Руските форуми пише че трябва да се прочете Епрома

ала бала дълга и широка

Чтобы узнать код надо так делать...

1. заходиш качаеш карбазу http://www.codedradio.info/?i=dl

2. Ищем в списке свою магнитолу

3. Смотрим где хранится код (скорее всего в епром)

4. Смотрим что за епром

5. Открываем яндекс, пишем там "Программатор, Схема для ХХХХХ", где ХХХХ-эт ваша епромка

6. Собираем программатор, читаем дамп

7. дамп выкладываем здесь.

а тебе говорят код

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кода е 5915

Редактирано от x14xe

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам същия проблем! Карам опел зафира , но от студеното време не запали и падна акумулатора. Заредих го , а сега уредбата ми иска код, но аз не го знам. Ако някой може да ми помогне ще съм му благодарен GM0400Y2699253 ( GM 90506173), 1614438, PAG-GF15. image027ne.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте! Имам същия проблем! Карам опел зафира , но от студеното време не запали и падна акумулатора. Заредих го , а сега уредбата ми иска код, но аз не го знам. Ако някой може да ми помогне ще съм му благодарен GM0400Y2699253 ( GM 90506173), 1614438, PAG-GF15. image027ne.jpg

твоя код е 8238

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Нещо не го приема този код ?!

Ами защото не е тоя кода ,може да се разкодира ,но трябва четене на епрома :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се за невярната информация подлъгах се по серииния код. Кода на car 400 се изчислява по друк код който се намира на самия касетофон пример 00070 00 08 00 5A 11 C8 70 62 00 39 67 52 6C A8 FF FF намерете тези цифри и ми ги напишете и сте готови

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги извинявам се за невярната информация подлъгах се по серииния код. Кода на car 400 се изчислява по друк код който се намира на самия касетофон пример 00070 00 08 00 5A 11 C8 70 62 00 39 67 52 6C A8 FF FF намерете тези цифри и ми ги напишете и сте готови

Извинявай ,но си нямаш и на идея кое къде се намира и как се смята ,така че ,недей заблуждава хората ,тоя "код" който ги караш да търсят на самия касетофон ,няма да го намерят никога :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:dry: сажелявам ако ви подвеждам колеги но тия работи неси ги измислям сам а се допитвам до един приятел на които сам му давал такива касетофони мои и на приятели и досега не се е дънил така. А може и нарочно даме варти.

Колега stefp ще излезеш прав за епрома.

Ето какво намерих в нета http://www.wlwu.co.uk/?p=66 дано съм бил полезен и извинявайте ако има нещо просто искам да помогна

Редактирано от x14xe

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от известно време касетофона ми е блокиран и следователно нямам код.Ако някой може да ми помогне ще съм му благодарна GM0400W1922352 ; GM 90506173; 1614438 ; PAG-GF15

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Моля,ако можете да ми помогнете с откриването на кода за касетофончето ми car 400.

Номерът е GM0400X2504785.

Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване