Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Т.Георгиев

Ниски обороти ??

Recommended Posts

Здравейте!

Снощи реших да покарам малко на бензин (изминах около 70км) и колата се държи много странно. Оборотите на празен ход са доста ниски, при тръгване иска подаване на повече газ щото гасне... А вече в движение има нещо като замисляне при натискане на газта. Другото дразнещо нещо е, че с равна газ, на 40км/ч придърпва доста... Къде какво трябва да се бутне (предполагам по карбуратора нещо), че да й вдигна малко оборотите на празен ход, да не придърпва и да го няма това "замисляне". Или сам няма да мога и трябва да я закарам на майстор да види.

П.п. На газ си работи перфектно(дори на газ пали).

Едит: А дали може бензиновия филтър ако е прекалено стар и запушен да ги прави тия чакмаци? :dummy: Мисля да го сменя скоро да видя дали няма да се оправи...

Редактирано от Т.Георгиев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същият проблем към момента и като цяло ме ориентираха в ускорителната помпа в карбуратора. Ако дълго се кара на газ се запушва. В тоя ред на мисли, има ли колеги които да дадът съвет как да стане почистването най-добре? Кореселин, ултразвук? Пробвах на място, но е неудобно а и незнам как се вади само пишока на снимката.

ee25fe472700780.jpg

Редактирано от mcbobby

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване