Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Манолов

4-та национална форумна среща 2012 3-4 март

Recommended Posts

Колеги време е за 4-тата среща, дано тази година да е по-многобройна, по-весела няма как да стане :). В предните години има достатъчно инфо за хижата, цената е пак същата поне за сега .През този месец до срещата ще уточним дали няма да има още някой лев отгоре за сервиз, че миналата година някой чистеха други не се класираха.Тази година както първата ще има и програма която ще уточним по-късно.Моля всеки който смята да идва, да пише, за да организирам нещата.

Има предложения за разходка до Кабиле или Карaндила в събота, но ще се уточни по натам, за това е желателно да се съберем до обяд в Ямбол, за да има време за всичко. Вечерта се знае, скари, барбекюта, камини и пиене. За неделя още нищо не е решено, давайте предложения и за двата дни.

Първа среща - 2009 година

Втора среща -2010 година

Трета среща - 2011 година

Edit :

Събота сборен пункт в Ямбол паркинга на Технополис между 11 и 12 часа.

GPS-координати

С.Ш.Г/М/СЕК И.Д.Г/М/СЕК

42/28/099 026/31/497

Телефони за връзка : 0886861444 Иван @Манолов / 0888637194 Станимир @willy

На място ще решаваме според времето какво да правим. Имаме идея при хубаво време да отидем до Сливен и да посетим тамошните забележителности разбирайте и писти :naughty: Вечерта в хижата хапване , пийване и веселба до зори :biggrin: За неделя за оцелелите също ще измислим нещо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за :one: ама напишете датата де :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, живот и здраве, за сега съм сам. Кога ще я правим?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не съм разсеян.Датите тази година са 3 и 4 март. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A за тези, които не са идвали досега, може ли да се каже каква е цената на човек /горе-долу/ :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15лв. е на човек нощувката.Хижата е с постоянно сменящи се собственици и няма отопление , като може да си носиш духалка, контакти има.Тази година може да наемем и готвачка, и хора да сервират, но там колкото повече станем толкова по-малко ще плащаме.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За храна и пиене до сега сме давали по 10-12лв на човек , но говорим за яко ядене с много мръвка и достатъчно пиене. Проблема е че някой колеги цяла нощ бяха по скарите и не усетиха нищо от цялата вечер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямате нищо против и аз бих дошъл,но вечерта ще се наложи да хвана пътя за Сливен,че съм на работа и на следващия ден пак бих дошъл при вас.Все още съм си Опелджия макар и в "кожа" на Фолксваген

Редактирано от cross

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен,за 1ва година съм в отбора и ще си изкарам яко.Усещам го :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да даде снимки на терена на който ще се събираме и карта къде по-точно е това място :) Миналата година колко д/г хора са присъствали и пак ли е било на това място? Благодаря предварително :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа среща - 2009 година

Втора среща -2010 година

Трета среща - 2011 година

Тук в темите има повече информация и снимки

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво къде и как се е случвало в предишните срещи ифо има достатъчно в раздел общи срещиclick-me.gif а също и снимки от последното събиране има качени достатъчно във фейсбук групата ни click-me.gif утре ще погледна дали пазя GPS координатите на хижата . Инфо за самата хижа click-me.gif

cross винаги си добре дошъл все пак е написано форумна среща а ти си пишеш тук така че няма проблем :biggrin: пък знаеш ли сред срещата може да преминеш в правата вяра :icon_tongue:

A beos ме изпреварил с 1 минута :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е март идеално единственото което би ме спряло е някакво тотално безпаричие......Ама все пак всичко е възможнон,но за сега сам на линия и с удоволствие ще дойда.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се върнеш до тогава добре си ни дошъл :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година мен ще ме вземете ли ? :biggrin::one: давам вота си за бургаската група,дано тази година да се съберем повечко хора :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolegi az moje da ne moga da doida, ama ako hodite kam karandila na razhodka sam tam..

sorry za twa è ne pi6a kirilica ama toq komp nqma

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ако се върнеш до тогава добре си ни дошъл :th_up:

Той май си е тука Яни,ама си мълчи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тази година мен ще ме вземете ли ? :biggrin::one: давам вота си за бургаската група,дано тази година да се съберем повечко хора :)

Без теб сме за никъде, кой ще ни забавлява :biggrin:

Той май си е тука Яни,ама си мълчи.

Не знам дали е тука но последно гледах негови снимки от от Барбадос с дата 23януари 2012 :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук нещо май няма желаещи.Нямате нещо желание да се видим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз ще си дойда както обикновено с придружител :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че пишат само хора дето са ходили с 1-2 изключения.Хората не знаят за какъв купон става дума, а може и да не им се идва по това време.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване