Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Манолов

4-та национална форумна среща 2012 3-4 март

Recommended Posts

IGP5917.jpg

P3032319.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко и от мен:

0610.jpg

0611.jpg

0612.jpg

0613.jpg

0614.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Само не разбрах, защо Бакаджик 2012, а срещата става на старата автогарав Ямбол И добре че не бях сам и на Технополис в 12.10 ч и на паметника на Бакаджика към 13 ч. А после се появиха още на кръстопътя над манастир Свети Спас и коли и пеша от блиските села. Чули че Опел форум манията ще се събират и всеки знае Бакаджика , а и никой не му се чакаше до завръщане на колоната за до към 18 часа:( Поне вятъра ни обрули като круши и до нови срещи до следващия път :)

Както обикновено последното мнение показва, че много често сърдития е виновен :biggrin: Защо ли?

- Срещата беше обявена за 11 - 12, 12 и 10 е доста след това. Между другото никой не вярвам да ти откаже да те изчака ако се обадиш, че ще закъснееш. Както например направихме ние - 3 коли и между 12 и 10/20 бяхме на паркинга, да не говорим, че моята кола кисна там цял ден.

- явка на никакви мапетници не е имало, незнам кой си търсил там... а хората които си видял най-вероятно са били по друг повод там. Ако размърдаш мозъчето може да се сетиш защо...

Следващия път се надявам да обърнеш внимание на темата в форума, а не да обясняваш бабини двитини в нея и да си чекаш от дупето идеи за срещи.

Срещата беше както очаквах - незабравима. Аз още не съм спал и успях да се прибера само да си плясна едно душче. Щом се прибреа ще кача снимките.

Искам специално да благодаря на всички дами и на Миро, които се погрижиха за храната и удобството ни. Наистина бяха приготвили всичко перфектно!

Нямам търпение да дойде 2013 за следващата среща!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си изкарах "чудесно", още не съм се оправил.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алкохола не прощава :drinkin: :drinking: :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз въпреки,че не можах да дойда вечерта на Бакаджика :( си изкарах страхотно и като гледам снимките от срещата не спирам да се кефя.Днес е Понеделник,а аз още съм на вълна Събота 3.3.2012 :) .Поздрави на всички :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И аз си изкарах "чудесно", още не съм се оправил.

Ти вземи иди на лекар!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк за снимки няма ли да даде някой?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина на ниво :OpelClubOnLine: и най важното без инциденти :icon_wink: Искам да изкажа специални благодарности на колегата Манолов за това ,че пое цялата организацията и въпреки че се опитаха да го затруднят в последния момент :respect: ; на всички колеги от Ямбол за който уважиха с събитието и показаха доста интересни коли :flag_opel: ; благодарности и на колегите от Бургас за силното присъствие и на всички който уважиха срещата въпреки всичко :knee: Отделно изкам да благодаря на Митко за страхотните снимки които направи правейки невероятни маневри само и само да хване колоната :respect:

026541416.jpg

Снимки от събитието може да видите Facebook групата на форума ( кликни вляво ) и тук click-me.gif са качени всички снимки от 3 апарата на едно място за да е по лесно разглеждането. За съжаление на пистата в Сливен не можахме да завършим започната сесия поради :col01cop: присъствие - не знам с какво точно нарушавахме закона с това че снимахме колите си при това съвсем в началото на пистата :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше супер както обикновено :respect: .

Ето и линк със снимки click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е била супер, така изглежда на снимките.

А ямболските корси с какви двигателя бяха?

026541602.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Манолов да пише той знае коя точно с какъв е :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синята-1.4моно на метан, едната бяла(без карето на тавана) 1.2моно на метан, за другата нз., но може и да бъркам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето моите снимки:

http://boxerbox.snimka.bg/friends/bakadjik...659750.26560691

Редактирано от boxer

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата е истинско ГСИ преди фейса със 109 коня.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване